Wpis z mikrobloga

Typowa biedra jest typowa. Na 4 alejki tylko jedna w pełni przejezdna wózkiem. W jednej stoją te śmieszne lodówki (sztuk 3) z towarem do wyłożenia, w kolejnej stoją śmieci ze zdjęcia, w pozostałych dwóch palety z towarem. I ja się pytam którędy uciekać do wyjść ewakuacyjnych jeżeli tam gdzie stoją palety jest tyle miejsca, że ledwo z koszykiem przejedziesz.. Są może jakieś przepisy odnośnie dróg ewakuacyjnych czy tylko zajmujemy się samymi wyjściami? Mimo,że Lidla mam kawałek dalej to chyba pora zmienić sklep.

#biedronka #ewakuacjaboners ##!$%@? #pruszczgdanski
Yankumiii - Typowa biedra jest typowa. Na 4 alejki tylko jedna w pełni przejezdna wóz...

źródło: comment_46cHnuyUefkHhmtXnepXEQ8w9YfXcwa2.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Yankumiii dziś byłem w Biedronce. Wziąłem wózek i nie mogłem nic jeździć bo wszędzie zastawione. Tylko kilka ścieżek przejezdnych. Ludzie skaczą przez palety po wybrane produkty. Cen nie ma. Mimo to kolejka wielka.
Będę wierny Intermarche
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yankumiii: Daj spokój, tam jest tragedia. Za każdym razem wychodzę zły, bo wiecznie jest coś nie tak. Masz jeszcze "Delikatesy" obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yankumiii: Jeżeli w Pruszczu mamy tylko Lidl, Biedee i Delikatesy to wybieramy mniejsze zło. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz ¯\_(ツ)_/¯
Wykoppiwo w Zaciszu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz