Wpis z mikrobloga

#epapierosy
#epapieros

Kurde Mireczki, kupiłem Joytech eGO AIO, zalane, odczekane, kilka kropel na grzelkę, palę jest OK. Dochodzę do połowy zbiornika, dolewa, palę i nagle bóbr... ZNów dolewam, czekam. Palę jest OK. Odstawiam fajkę, przerwa 1h, palę 3-4 zaciągnięcia i bóbr. No ku... Dlaczego tak się dzieje? Robię ten gest odwracania góra dół fajka, pociągam też na sucho co jakiś czas (bez włączania).
  • 10
@SinShop: Miałem to samo, szczególnie na grzałkach 0,6 ohm po prostu moim zdaniem to gówno grzałki. Znacznie lepiej było na 0,5 ohm bo takie też są dostępne. Również kręciłem swoje grzałki ale nie pamiętam parametrów drucika i też było trochę lepiej z trwałością. Miałem dosyć przesiadłem się na smok stick aio i jest mega, około 3 tyg lecę na jednej grzałce.
@SinShop pecherzyk powietrza się dostaje i blokuje dopływ liquidu. Czasami pomaga wykrecenie i wkrecenie grzałki A jak chcesz na szybkości to palcami zatkaj wloty powietrza i pociagnij mocno powietrze przez ustnik, taki zabieg przepcha pęcherzyk i nasączy wate liquiden