Wpis z mikrobloga

Elo. To chyba jedno z najgorszych możliwych miejsc do zadania pytania o rady na tinderze, ale niech będzie xD. Wiem, że główne zdjęcie to 90% sukcesu. Mam pytanie co do opisu.

Jaki rodzaj opisu obecnie jest najlepszy?
a) żaden (liczy się zdjęcie, laski nie patrzą na opis)
b) jednozdaniowy z dawką humoru (jedyne co mi przychodzi do głowy to "Ciągle pytają mnie o dowód")
c) wymienienie skrótowo tego kim jesteśmy (przykład: 170 cm, programista 15k, przegryw, siłownia, anon stulejarz, loty na marsa, biografia Papieża Jana Pawła II)
d) piękny poetycki opis, gdzie widać jakieś napracowanko, ale to generalnie ściana tekstu
e) może coś innego na co nie wpadłem. (może istnieje korelacja między zdjęciem, opisem oraz celem dla którego zakładamy tindera)

Proszę o nie komentowanie tego pytania w stylu: to nie ma sensu, tinder to gówno, jak nie jesteś czadem to przegryw, baby to szmaty, eskperymenty społeczne, itd. Chciałbym radę od kogoś normalnego, a nie przegrywów mizoginów xDDD
#tinder
  • 11
@Rafikov: dobry opis na tinderze składa się z dwóch części:
1) cos o Tobie, co sprawi, że będzie dziewczyna miała się do czego odnieść,
2) coś, co zaintryguje ja na tyle, że będzie chciała się odnieść. Jakiś śmieszek, coś błyskotliwego
@Rafikov: Mirku! Jak pisali poprzednicy, głównie zdjęcie się liczy. Jak ktoś przeczyta opis to tylko wtedy gdy zainteresuje go zdjęcie. Wtedy nawet i bez opisu pewnie da w prawo. hmmm choć kumpel np. ma zasadę, że nie daję lasek w prawo nawet jak mają ładne zdjęcie, lecz opisu brak. Różnie to bywa zatem.
@Rafikov: wal na pierwszy ogień wzrost jeśli jesteś > 180, potem daj cytat jakiś na kiju i ze jesteś dynamicznym człowiekiem szukającym inspiracji - wszystkie p0lki twoje. oczywiście jeśli masz jako taka twarz