Wpis z mikrobloga

Czy ktoś posiada #ps4pro i tv Samsunga mu6172 albo mu6102 (dowolny rozmiar)? Czy komuś ten zestaw w miarę działa? U mnie jest tragedia i migotanie obrazu w 4k. Wołam też #ps4 bo widzę, że tag dla pro coś mało popularny :(
  • 15
  • Odpowiedz
@rysownik: w domyślnych ustawieniach i na kablu z zestawu co 5-10 minut tracę obraz na 5 sekund :) Generalnie wszystkie gry on-line są niegrywalne. Właśnie testuje inne kable i wyłączenie np. HDCP ale nie pomaga za bardzo :(
  • Odpowiedz
@blebnik też miałem taki problem, na szczęście udało się zwrócić w ustawowych 14 dniach i wziąść inny model. Sony jak widać, ma to gdzieś.
  • Odpowiedz
@DeafSilence: po takich kilkugodzinnych testach wychodzi, że pomaga przełączenie rozdzielczości na YUV420 i wyłączenie HDCP w konsoli. Przełączenie na YUV przekłada się na trochę mniej wyraźne napisy (kolorowe), brak HDCP to np. niemożność używania spotify. Ja się raczej poddaje, sprezentuje tv rodzinie a sam kupie coś innego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blebnik: mozesz zdjecie zrobic jak te napisy wygladaja? Troche sie wkurzylem, bo tu TV 4k,z kompem dziala ok, a tu taka klapa... Jeszcze podobno wyje jak samolot. Chyba slimka mi zostala :/
  • Odpowiedz
@DeafSilence: nie mam już tv :) Utrata ostrości jest minimalna, ciężko powiedzieć czy to widać z metra. w necie znajdziesz porównanie. Jeżeli chodzi o głośność to zdecydowanie slimka jest lepsza, nawet względem obecnej wersji pro.
  • Odpowiedz