Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1026
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuwa dzisiaj byłam w Hydropolis specjalnie w godzinach dopołudniowych, żeby mieć względny spokój. Stoję sobie w pierwszej sali, słucham kojacego głosu Krystyny Czubówny, ogladam co to się milony lat temu działo w kosmosie i wchodzą one. Z 5 madek, każda z wózkiem i gadają jak najęte, bardzo głośno. Najpierw głośno zrobiłam „cśśś”. No nic to nie dało. Kręciły się w kołko przekrzykując się, wiec podeszłam i powedzialam, że chciałabym posłuchać... tutaj chcialam
  • Odpowiedz
uwagi nie potrafisz zwrócić, że tutaj ludzie jedzą?


@WhyCry: no tak, pewnie nie zauważyła xD "przepraszam, proszę nie machać mi gównem swojego dziecka, ja tu jem" xD
  • Odpowiedz
@pamposz I dlatego w Polszy nigdy nie będzie lepiej. Bo ludzie się nie odezwa bo szkoda robić afery. Napiętnowanie społeczne najlepiej działa w takich przypadkach - ale lepiej dalej mieć mentalność niewolnika i nie upominać się poniekąd o swoje 'prawa'.
  • Odpowiedz
#!$%@? mnie to jak knajpa tą wielorybią matkę ogarnie, obowiązkiem restauratora, nawet najgorszego sortu, jest zapewnienie odpowiedniej higieny spożywania posiłków.


@chwed: dlatego nie je się w kejefsi czy innym sfinksie.

Ani to street food w rodzaju kebaba z kota za 10 pln (gdzie burdnawo, ale syto i tanio), ani normalna restauracja (gdzie czystawo, ale drogo), za to bywają kaszojady (a madki ani nie wezmą takiego na kebsa, ani nie wezmą
  • Odpowiedz