Wpis z mikrobloga

Siema, chciałbym zacząć swoją przygodę z guild Wars 2, czy ktoś mógłby mi krótko streścić mechanikę tej gry?

Co prawda grałem może 30 min i na pierwszy rzut oka toto czego szukam, jednak powiedzcie jak sprawa wygląda ze zdobywaniem nowego loota?

Raczej z questow czy Itemy lecą z mobkow?

Co lvl mam punkty do rozdania, statysk, itd czy odbywa się yo na innej zasadzie?

No i jak z liczba graczy na serwerze, żyje ta gra jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

#mmorpg #guildwars2
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Annaroth: żyje, loot kraftujesz/kupujesz/zdobywasz w zdecydowanie inny sposób niż farmienie mobów, nie ma stałych statów, jak wbijesz 80lvl to masz odblokowane wszysko co się da i możesz to do woli zmieniać.
@Kordy: ok pogralem trochę i gra ma potencjał.

Zauważyłem jednak jedna rzecz, że w zależności od posiadanej bronili zmieniają mi się spelle. W takim razie jaki w tej grze jest wpływ na rozwój postaci? Jak mogę zrobić jakiś swój build? Skoro nie ma statystyk to czy mogę w jakiś sposób wpłynąć na rozwój mojego bohatera czy tylko korzystam ze sztywno przypisannych skilli?
@Annaroth:
Masz statystyki, które zmieniają się wraz z wybraną bronią i pancerzem. Masz system traitów. Masz specjalizacje. Masz do wyboru umiejęctności: uzdrawiającą, 3 utlity i elitarną.