Wpis z mikrobloga

xDDDD
czy jest bank w którym mogę dziś w placówce założyć konto walutowei dziś zapłacić z niego kartą?
kupiłem 26.11 szajs na #amazon, płacę niemieckim bankiem, kasa znika ale wywala, żeby zweryfikować i zmienić sposób płatności(oby to tylko była zamrożona kasa). Mam konto walutowe w ING, ale karta dopiero w drodze
mogę wypłacić z tego konta ING i założyć revoult i przelać tam kasę, ale jest jakiś inny sposób niż WesternUnion=15zł opłaty za przekaz?
#!$%@?, chcę wpłacić te kilkadziesiąt euro na jakiś normalny rachunek z kartą Visa albo Mastercard i zapłacić za zamówienie, które mi anulują za 2 dni. Jeszcze te ich #!$%@? skany dokumentów i selfie xDDD na #revoult, pieprzony kombajn danych..

#pytanie #bank #ing #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scorpio412: właśnie cholera, wpłacanie kasy to kolejna kłoda, bo nie będę nikogo z Krakowa przecież prosił, żeby mi przelał w zamian za kasę do ręki, a ING jest takie zajebiste, że z konta walutowego można jedynie na swoje konto w PLN robić przekaz i to ze złodziejskim przelicznikiem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scorpio412: @MichaelT128:
Ej, ale jak nie przeszło podając iban i bic niemieckiego konta, to może przejdzie z tym walutowym od ING, bo teraz zauważyłem, że takie dane tam w informacjach to konto też posiada
Tylko czy znowu amazon się nie pruje o dane do dostawy różniące się z danymi płatnika
(°°
@NAGI: to lipa, bo tam też wymagają weryfikacji dowodem, ale masz możliwość wyrobienia wirtualnej karty visa czy tam mastercard w dowolnej walucie (te najpopularniejsze)
@NAGI: Dane dostawy, a dane płatnika mogą być inne na amazon. Przynajmniej przy płatności kartą. Ale też miałem z amazonem takie potyczki, blokowało kasę na koncie, a amazon twierdził że kasy nie ma (t-mobile bankowe, załóżmy że kupowałem coś za 100€ a na koncie miałem 180€, to żeby przyspieszyć kupowałem więcej €€ i płatność za drugim razem szła a po kilku dniach ta pierwsza blokada 100€ dopiero schodziła), przy płatności revolutem-
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scorpio412: na czacie amazona napisali, że z ich strony wszystko ok, tylko z bankiem muszę się kontaktować, bo oni kasy nie przepuścili.

Spróbuję może jeszcze zapłacić z konta, ale walutowego ING. Coś było z tymi danymi, że chyba te na które konto jest założone i te od banku muszą się pokrywać, ale nie jestem pewien

@MichaelT128: tyle że mając fizycznie euro, wolałbym już bezpośrednio nimi zapłacić, niż na pln zamieniać