Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mnie moja praca niemiłosiernie. Od mniej więcej roku czasu pełnię funkcję kierowniczą w jednym z marketów. Po prostu - mam swój dział, zarządzam ludźmi, towarem, cenami i wszystkim co się na moim dziale dzieje.
Mam 27 lat, jestem niemalże tuż po studiach (technikum+ rok studiów w dupę + 5 lat studiów które skończyłem). Dostałem się do pracy, pełen werwy, energii i chęci do pracy i realizowania się na tle zawodowym.
Niestety, nie jestem jedynym kierownikiem. Ba, jestem jednym spośród 20. Od samego początku czułem nieprzyjemne spojrzenia i zdystansowane podejście do mnie. Pozostali z "elity" kierowniczej to często wyjadacze w wieku podeszłym, którzy myślą, że złapali Boga za pięty i nie można im, kierownikom, za bardzo podskakiwać. A co dopiero "szczyl", który dopiero co studia skończył i #!$%@? się zna na życiu.

Problem pojawia się w trakcie codziennej egzystencji. Nie mogę prosić o pomoc, bo każdy ma wymówki - brak czasu, nie potrafię, naucz się itd. Na stołówce siedzą osobno, nawet jak przychodzę tam pierwszy to nie siadają obok mnie a potem mają pretensje, że się nie integruję z nimi.

Naprawdę się przykładam, przez rok nauki udało mi się ogarnąć dział do tego stopnia, że jestem najlepiej zarządzającą osobą na sklepie. Wyniki poszybowały w górę, zawsze realizuję to co mam do zrobienia od razu i jak ktoś mnie o coś prosi to robię to od razu. Generalnie uważam, że jestem do rany przyłóż. I się #!$%@? zaczyna - wyśmiewają mnie, że jeszcze na dupie usiądę, że po co się tak spinam z pracą itd.

Wiecie co jest najgorsze? Że nie mam gdzie #!$%@?ć. Mimo, iż pracuję w dużym mieście to choć przeczesuję strony z ogłoszeniami o pracę i wysyłam tony CV to i tak nie mam żadnej odpowiedzi. Eh, życie życie jest nobelon.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: gościu masz zajebisty atut w postaci wyników twojej pracy. Nie daj się zmanipulowac, jakoby twoje starania są złe, tryhardem czy cokolwiek.
Z ich strony to klasyczna zagrywka w celu utrzymania swojej pozycji i wysokiego ego,normalka.

Pro tip z mojej strony. Nie musisz się z każdym lubić i być dla każdego miły, serio. Jeśli jest tak, że oni cię olewaja i odtracaja a ty starasz się te relacje naprawiać to jesteś
OP: @RuskaKarafka: największe markety tyle mają, kierownik jest od każdego działu. Może przesadzam z liczbą 20, ale 15 jest spokojnie - włącznie z kierownikiem ochrony, recepcji (przyjęcie towaru), zasobów ludzkich itd. ;)

Pro tip z mojej strony. Nie musisz się z każdym lubić i być dla każdego miły, serio. Jeśli jest tak, że oni cię olewaja i odtracaja a ty starasz się te relacje naprawiać to jesteś na spalonej pozycji