Wpis z mikrobloga

Szukam pracy w Polsce za 1000 euro - za minimalną na zachodzie, więc myślę, że nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań finansowych.

O mnie:

- student kulturoznawstwa
- kulturalny bez nałogów
- Trochę HTML i CSS
- Trochę front end
- Użytkownik linuxa
- Wiedza o kulturze dalekiego wschodu
- Angielski komunikatywny, niemiecki A1
- Podstawy japońskiego
- Interesuje mnie głównie obszar IT
- Temat #kryptowaluty jest mi również bliski i jestem gotowy przyjmować wynagrodzenie także w kryptowalucie - dowolnej

#szukampracy #praca #pracbaza
  • 22
  • Odpowiedz
Że masz telefon z androidem?


@jakfau: Na desktopie.

Ponadto miałem wstęp do programowania w js, trochę teorii z obiektowości. Ogarniam popularne IDE; VScode, Sublime, Atom. Miałem też styczność z php;em i wordpressem.
  • Odpowiedz
@tomosano: mm no raczej znajomość prostych edytorów tekstu na nikim nie zrobi wrażenia. Co to znaczy styczność z php? Masz jakiś choćby najmniejszy autorski projekt który możesz komuś pokazać i objaśnić? Wstęp do programowania w js? Co to znaczy? xD Jak bym miał cie rekrutować to po tym co piszesz to uznałbym że nie umiesz nic. Ale to w sumie nie jest do końca aż tak ważne jeśli np szybko byś
  • Odpowiedz
@lookinggood: umiesz więcej niż większość ludzi. Ważne, że masz pojęcie o różnych rzeczach - to dobrze świadczy. Sam spotykam się z osobami, które nie potrafią zrobić nic w Excelu po za wpisaniem = i +. Ja pracuję w logstyce, ale moje zainteresowania (sql, html) i budowa komputerów i sieci przydała mi się niejednokrotnie (kulturoznawca here). Po prostu Twoje umiejętności nie rzucą nikogo na kolana, ale dzięki nim będzie Ci łatwiej w
  • Odpowiedz
@jakfau: Tak, mam. Generator liczb losowych w js. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem teorię i ćwiczenia w js, algorytmy, implementacja jQuery, enkapsulacja, API, zmienne globalne, lokalne...

Może masz rację, próbuję jednak coś zrobić, szukam, nie siedzę pod sklepem, deklaruję otwartość. Jeśli dostałbym ofertę za 3 - 3,5k z możliwością rozwoju to raczej bym się nie zastanawiał.
  • Odpowiedz
@tomosano: generator licz losowych w js hm. Mówiąc projekt miałem na myśli coś co zajmuje więcej niż linijkę kodu i praktycznie istnieje jako natywna funkcja. Implementacja jquery obok enkapsulacji api to coś jak dzisiaj posmarowałem chleb masłem i przygotowałem 5 daniowy posiłek dla 20 osób, więc zakładam że nie masz pojęcia o czym mówisz. Proponuje zrobić chociaż jeden mały projekt który zajmie ci powiedzmy miesiąc po parę godzin dziennie. Nauczysz się
  • Odpowiedz
@bdr90 To jest poziom który może osiągnąć średnio rozgarnięty gimnazjalista w miesiąc jeśli będzie chciał. To nie jest jakaś wiedza tajemna, a to że większość nie interesuje się it nie świadczy o tym że posiadanie elementarnej wiedzy świadczy o jakimś poziomie umiejętności. Na tym etapie dużo ważniejsze jest to jak szybko przyswajałby nowe informacje. Jeśli ktoś np miałby już jakieś osiągnięcia w innej dziedzinie i absolutne zero wiedzy w IT to każdy
  • Odpowiedz
Mam ofertę z DE za 1500 euro, ale chciałem dać jeszcze jedną szansę Polsce.


@tomosano: jeśli to nie tajemnica i nie budowlanka, to podziel się infem choćby na pw.
Ja już polsce żadnych szans nie daję.
10pln != 10€
  • Odpowiedz