Wpis z mikrobloga

Tia wstaję widzę promocję na poniedziałek o 6 rano na gtx 1060 mam w koszyku i nadal stara cena mimo aktywnego kodu, gdy usuwam kod i wpisuje ręcznie "iponiedzialek" promocja się aktywuje, przechodzę do płatności i co? i gówno karta już wyprzedana, ile ich było 2 sztuki? Kolejny fail, szkoda, że nie nagrywałem pulpitu aby udokumentować jak bardzo nie działa wam strona po naciśnięciu na kod który dodał się do schowka i był w koszyku
#xkom #blackfriday
  • 12
  • Odpowiedz
@bzooora: na drugim kompie brat miał tą samą sytuację mimo promocji bo jakoś mu się udało co sam widziałem to na końcu normalna cena, widziałem bo krzyczał przez ścianę ładną wiązanką ( ͠° °)

było 60, później 63 a teraz o 6:41 64 karty sprzedane, to chyba sami pracownicy #xkom sobie dodają karty do koszyka
Nadal czekam na kogoś kto to kupił 1 z 2 sztuk
  • Odpowiedz
@bzooora: U mnie to samo. Korzystałem z apki. O 6:00 próbowałem dwa razy, był komunikat że kod nieaktywny (tak jakbym wpisał zły), za trzeim razem zniżka się uaktywniła, przeszło aż do końca, może 6:01 była. Na podsumowaniu w apce miałem cene promocyjną. Na potwierdzeniu w mailu - bez zniżki. Słabe to.
  • Odpowiedz