Wpis z mikrobloga

Ruski agent na wykopie. Nick: @Grabek_zielonka. Poprzednia jego działalność na wykopie to cieszenie się z eskalacji konfliktu na Ukrainie, a w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/36986617/zydzi-polska-historia/ wrzucił spreparowany wywiad z Geremkiem. Po tym jak słusznie mu zarzuciłem, że jest ruskim płatnym trollem i wrzuca kłamliwe treści bez żadnego źródła - cóż źródła rzecz jasna do tej pory się nie doczekałem, nadto moje wpisy zostały usunięte i zostałem zczarnolistowany. Na szczęście zawczasu zrobiłem screen.

#afera #wykop #60kopiejekzawpis #moderacjacontent #rasizm #zydzi #historia
J.....z - Ruski agent na wykopie. Nick: @Grabek_zielonka. Poprzednia jego działalność...

źródło: comment_ABk0kyb6UVahXNwyqcHfsBEXrNRmxfrN.jpg

Pobierz
  • 4
@dertom: Ale cała jego działalność na wykopie to wykopywanie i komentowanie wpisów atakujących Unię, Żydów, straszących inwazją muzułmanów, o ludobójstwie na Wołyniu, o konflikcie na Ukrainie. Sam możesz sprawdzić. Myślę, że kwestia tego czy pisze do nas z Moskwy, czy jest tylko полезный идиот jest w kontekście jego zaangażowania wtórna.

A konto które wrzuciło zalinkowane przez Cb znalezisko jak widać też ma się dobrze. Cały wykop, najlepiej banować za zdjęcia jakiejś