Wpis z mikrobloga

Widzę że sporo ludzi posiada tu już nowy czytnik #kindle paperwhite 4. W komentarzach pod artykułem na swiatczytnikow pojawiają się głosy że tekst jest bardziej wyblakły od PW3. Zastanawiam się czy wymieniać mojego PW3 na PW4. Mogę to zrobić spokojnie bezkosztowo. Warto? Podoba mi wygląd ale jeśli tekst ma być gorszy to się zastanawiam. #czytniki #mobi #ebook
  • 7
Mnie strasznie korcil voyage właśnie ze względu na ekran równy z ramką dlatego cieszyłem się bardzo na PW4. Gdyby to była kwestia dopłaty to bym napewno odpuścił ale mogę kupić za 330 bo mam rodzinę która mi przywiezie wersję z reklamami a na PW3 mam chętnego za 400 więc jeszcze bym zarobił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@montmorillonit: moim zdaniem nie jest "bardziej wyblakły". Co najwyżej niektóre czcionki są po prostu cieńsze i przez to litery się wydają bardziej subtelne (akurat PW3 mam nieupgrade'owany, nie wiem czy potem nie dodali więcej czcionek przypadkiem), ale to też może być mój spaczony punkt widzenia. Moje diody są bardziej niebieskie w PW4 ale ponoć to zależy od sztuki, na pewno podświetlenie jest równiejsze. Na pewno nie widzę "wyblakłości".
@Waspin dzięki wielkie za opinie. Światełko zawsze było bardzo losowe. Odcień w moim PW3 jest zupełnie inny niż w PW3 mojej dziewczyny, a przyszły w jednym zamówieniu. Najwyżej nie sprzedam narazie PW3 i jak przyjdzie PW4 to porównam i sprzedam ten który mi mniej podejdzie. I tak z zyskiem.