Wpis z mikrobloga

@Burbazur: Na pewno jest co najmniej lepszy niż patostreamer który nie robi muzyki.

Może i @xandra ma duże ego, ale jak na moje - ma powody. Robi coś ciekawego w życiu, ma pasję, spełnia się. Nie żyje z dnia na dzień bez większego celu jak większość smutnych nudnych ludzi co to tylko wstają rano aby odwalić swoje jako korposzczur, idą do domu, jedzą, śpią i wracają do roboty.

Gorzej
  • Odpowiedz
Może i @xandra ma duże ego, ale jak na moje - ma powody. Robi coś ciekawego w życiu, ma pasję, spełnia się. Nie żyje z dnia na dzień bez większego celu jak większość smutnych nudnych ludzi co to tylko wstają rano aby odwalić swoje jako korposzczur, idą do domu, jedzą, śpią i wracają do roboty.


@Hedage: xD Przecież w tym wątku chodzi o wywyższanie się kosztem jakiegoś losowego gościa
  • Odpowiedz
@ediz4: Przecież to jest fanatyk religijny, zakopuje odwetowo wszystkie znaleziska ludzi, którzy śmią mieć inne zdanie, i ma ich na czarno! Rozumiesz, cały czas ma otwartą zakładkę np z moim profilem i jedzie na bieżąco. Zdajesz sobie sprawę jak znikomą moralność ma ten człowiek? Książki też czytam, ba nawet piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hedage: No i? On stwierdził ego z kosmosu tak jak ja.
@xandra: A ty jesteś wojujący antyklerykał z bordo co przesiaduje na wykopie pół dnia aby walczyć z kościołem i wypowiada się na każdy możliwy temat o którym często nie ma zielonego pojęcia. Zarzucasz mu coś co sama robisz - tylko oczywiście twoja sprawa jest ta najmojsza a potem starasz się udowodnić że jesteś lepsza od niego bo
  • Odpowiedz
@ediz4: Przecież mnie pouczyłeś.

Przecież w tym wątku chodzi o wywyższanie się kosztem jakiegoś losowego gościa z wykopu.


Burbazur o tym słowem nie wspomina. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Ma duże ego bo ma ku temu powody. Ona po prostu zna swoją wartość i nie musi nikomu niczego udowadniać. Ona będzie dalej żyła swoim życiem i odnosiła sukcesy na polach na których działa, a tacy jak Ty z zazdrości
  • Odpowiedz
@ediz4: Ostatnio rzucił robotę, znalazł ponoć inną, mieszka na wsi, lubi siatkówkę. Wszystko wiem z jego wpisów. Nie znam jego wykształcenia, ale to raczej mało kreatywna jednostka. Ogólnie nieciekawy typ. Ja w przeciwieństwie do niego mam jeszcze jakieś hobby poza krucjatą przeciw ciemnocie i zabobonom ;) A siedzę na wykopie, bo taką mam pracę, warto się czasem oderwać od projektów i pooglądać śmieszne obrazki.
  • Odpowiedz
Ona po prostu zna swoją wartość i nie musi nikomu niczego udowadniać


@Hedage: No to żeś kurna pozamiatał. A CZYM JEST TEN WPIS? A to nie pierwszy taki wpis.
@xandra:

Ostatnio rzucił robotę, znalazł ponoć inną, mieszka na wsi, lubi siatkówkę. Wszystko
  • Odpowiedz
@ediz4: Mam nadzieję, że te jego rzekome hobby, to nie jest kasowanie niewygodnych wpisów (czego sam doświadczyłem).

Zabawne, że chyba już usunął ten wpis. Generalnie coś tam chyba wrzucił o bogu jak zwykle i miał z 10 odpowiedzi - wszystkie usunął. To się nazywa sztuka dyskusji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hedage: A co mnie obchodzi hobby jakiś randomów z internetu. Ja nie potrzebuje się dowartościowywać na wykopie wpisami co takiego świetnego robię i dlaczego ktoś jest gorszy ode mnie.
  • Odpowiedz