Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zabawna historia, czasami coś kupuje na Allegro np. na części. Ostatnio kupiłem płytę do 7 128gb z TouchID. Przekonany byłem, że to złom ale ku mojemu zaskoczniu udało się to naprawiać! Naprawa zajęła 1 minutę ;) Właściciel mówił że wiele serwisów rozkładało ręce i kazali kupić inna płytę. Ten bajzel na plycie to efekt poprzednich serwisów.
Co prawda bez kamery termowizyjnej za 10k zł mógłbym się pocałować w nos ale to detal ;)

#serwisgsm #elektronika #heheszki #iphone #lutujzwykopem
Pan_Slon - Dzisiaj zabawna historia, czasami coś kupuje na Allegro np. na części. Ost...
  • 18
A touch Id będzie działał nadal?


@TheMan: wszystko dziala, jednak dołozylem uklad zyroskopu, uzupelnilem ekrany, poprawilem jeden dławik ale uruchomienie plyty zajeło chwilke w tym cala smiesznosc. jak odpakowalem przesylke to tak sobie pomyslalem, a sprawdze co sie dzieje zanim rozlutuje na graty...
@Pan_Slon: Ja kiedyś naprawiłem S2-jkę poprzez podgrzanie hotejrem miejsca które było oznaczone na płytce jako układ ładowania baterii i poprzez ponowne wlutowane złącza USB. Serwisy też podobno sobie nie dawały rady z tym. Nie mówiąc już o wskrzeszaniu baterii litowych z 0V ( ͡° ͜ʖ ͡°)