Wpis z mikrobloga

mieszkaj w kamienicy

odkryj mokrą plamę na suficie w łazience

matka biegnie do sąsiada z góry

mieszkanie wynajmowane, lokator nic nie wie bo dopiero wrócił z roboty do domu

telefon do właścicielki

„niech sobie pani po hydraulika zadzwoni”

super sąsiedztwo #!$%@?

mija noc, plama wysycha, kryzys zażegnany

ale jednak nie, woda wraca ze zdwojoną siłą

telefon do administracji budynku

„no wie pani, w piątek to my niewiele już możemy zrobić”

no tak, weekend święta rzecz, jakże mogliśmy zapomnieć

powtórka z rozrywki czyli sąsiad nic nie wie

telefon na pogotowie wod-kan

„sąsiad musi zakręcić wodę u siebie, a pani niech zadzwoni rano to przyjedziemy i sprawdzimy co się dzieje u sąsiada”

sąsiad mówi że rano jedzie na weekend a teraz też chce się umyć, bo przecież bez sugestii z zewnątrz nie przyjdzie mu do głowy że może zakręcić wodę gdy już ogarnie swój głupi łeb


Znów to samo. Matka mi przypomniała (ja takie rzeczy dość szybko wypieram z pamięci, bo nie lubię się denerwować), że zalewa nam łazienkę czwarty albo piąty raz w ciągu ostatnich trzech lat. Do tego garść dobrych wieści: problem z zamkami w aucie, matka ze złamaną ręką (choć już po zabiegu, ale jeszcze ze szwami na ręce), ciotka dostała udaru, a podczas pobytu w szpitalu zdiagnozowali u niej w bonusie raka jajnika, a ja chyba dorobiłem się przepukliny, bo od kilku dni czułem lekki ból w pachwinie (choć, co dziwne, tylko po całym dniu, nie w pracy), ale od paru godzin już mi jest trochę niewygodnie chodzić, a teraz to już mnie zaczyna dosć poważnie boleć.

Zapowiada się wspaniały weekend. #zalesie bo jakoś chwilowo nie mam komu, więc padło na vikop.ru, #rzeszowtopatologia żeby wbić kij w mrowisko i #rzeszow bo poprzedni tag obserwuję tylko ja. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pangia: to zdrowko :) ja tez pije i powiem a propos tatry ci, ze jak bylem w hotelu na swieta 2017 to murzyna z czteropakiem tatry w lapie widzialem #!$%@? dosyc srogo takze ten :) zdrowko
@europa89: SIEMA HENIU, DOBRY MUDŻIN Z AFRIKA #pdk
@co_ta_anglia_to_ja_nie: Ubezpieczenie? A po co, a na co to komu potrzebne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, czy w Polsce B ktoś ubezpiecza swoje cztery kąty. #!$%@?, ludzie potrafią się wybudować na terenach zalewowych, bo gmina im tego nie zabroni, choć powinna.

Na razie puściłem sobie na YT Kasę Chorych, bo naszła mnie ochota na bluesa, jakiej już