Wpis z mikrobloga

A miałeś lub masz ps4? Jeśli Nie masz i nie grałeś w hity tej konsoli to warto. Nawet jak dużo grasz to do stycznia nie wyrobisz. =)
@stannis Ja np ps3 zupełnie pominąłem. Miałem ps2 dla Gran turismo. Ps4 pro kupiłem w lutym jakoś koło premiery god of war. Co za gra. Potem grałem w last of us- cudo. Uncharted do mnie nie przemawialo ale jak komuś sądzie to dużo grania. Co jeszcze kurde nie pamiętam =) rdr2 gow i Lou najlepsze gry
@reassor pierwszy raz mam w ogole konsole:D ale cos czuje, ze niedlugo ja sprzedam :p pogralem z 2h w rdr2 i nudzi mi sie :D ale przejde to dziadostwo. Odpaliłem gt sport a tam aktualizacja 58 gb jesli chce pograć przez neta looool xd
@reassor to zobacze jeszcze god of war... i moze cos jeszcze, akurat moze na sezon zimowy to fajna bedzie rozrywka, bo jak jest ladna pogoda w wiosne albo lato to sa fajniejsze sposoby spedzania wolnego czasu :)
@stannis doc nie grałem. Spiderman nie mam ciśnienia, więc kupię jak będzie koło 100pln. Rdr2 jestem dopiero akt 4... I kurde co siądę nawet na 6-8h to wolno mi to idzie Hehehe za dużo odskoczni i popierdulek do robienia