Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Dzisiaj mamy #blackfriday i mam dla Was #rozdajo
Będą to 2 egzemplarze gry karcianej ŁOTRY zaprojektowanej i wydanej przeze mnie. Gra jest już szerzej znana wielu Mirkom, bo spotykam Was na różnych konwentach lub piszecie mi o niej na priv :) Plusujcie do soboty do 12:00, a ja ogłoszę dwóch szczęśliwców, którym wyślę grę.

Gdyby kogoś bardziej interesowało o czym są Łotry, zapraszam na stronę mojego sklepu - KLIK
Jeśli ktoś nie wierzy w swoje szczęście, a chciałby dorwać Łotrów w bardzo dobrej cenie, to oprócz tego, że dziś jest promocja cenowa z okazji czarnego piątku oraz darmowa dostawa, to jeszcze dorzucam Wam kod rabatowy tylkom1rk0 – wpiszcie kod i zobaczcie co się stanie :)

Dobrego dnia!

#czarnypiatek #gryplanszowe #grybezpradu #planszowki #tworczoscwlasna
gzf- - Hej Mirki. Dzisiaj mamy #blackfriday i mam dla Was #rozdajo
Będą to 2 egzempl...

źródło: comment_WZoU8VCb3a5ISIiP2V5sQ8I2AaV5V8xR.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@koxok: xD
@znawca2018: ej no może wygrasz
@ArcherID: "Łotry to pełna interakcji i pięknych grafik gra karciana dla od 2 do 4 osób. Osadzona jest w surowym klimacie średniowiecznych czasów, gdzie rabunek, zabójstwo czy zdrada to codzienność. Gracz wciela się zarówno w nikczemne jak i prawe postaci, rywalizuje z przeciwnikami o majątek, broni swojego bogactwa oraz wbija nóż w plecy swoim wrogom."
@ShadowShama: jest to wręcz wskazane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@gzf-: chciałbym zauważyć, że na okładce gry jest @Trollsky ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zaplusuj jeśli uważasz, że wypada mu oddać grę w prezencie;)
  • Odpowiedz
@gzf-: Dej mi to grę. A tak poważnie to już zamówiłem. Sam kiedyś zrobiłem planszówkę w świecie Dragon ball, szkoda że jej nie dopracowałem :(
  • Odpowiedz
@pixtri: xD
@UszyKatiuszy: wierzę w Ciebie!
@MichaelAngeloo: Tak, do dziś. Ale jeśli nie wygrasz, wyślę Ci pw z rabatem, który obniży cenę do tej promocyjnej z dzisiaj
@kaef_v2: @Trollsky ego szanuję mocno, chętnie wysłałbym mu Łotrów w prezencie do niego do lasu. Nie wiem tylko czy lubi gry
@michau507: Jeśli nie wygrasz, wyślę Ci pw z rabatem, który obniży cenę do tej promocyjnej z dzisiaj
@Kollo:
  • Odpowiedz
@gzf-: Miałem 12 lat, a graliśmy w nią z 4 lata... później w wieku 25 lat znowu usiedliśmy na kilku wieczór. Bardzo mocny plagiat magii i mieczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gzf-: Miałem 12 lat, a graliśmy w nią z 4 lata... później w wieku 25 lat znowu usiedliśmy na kilku wieczór. Bardzo mocny plagiat magii i mieczu ( ͡° ͜ʖ ͡°) 4 plansze. Ziemia Niebo Namek. Kaioschin. Wygrywał praktycznie ten kto zdobył smocze kule. Ponad 300 kart wydarzeń, techniki ataków, super moce itp itd.
Wykorzystałem naklejki z sklepów oraz karty z chiochipsów.
  • Odpowiedz
@MichaelAngeloo: Super, napiszę
@Palestyn: Przyznam, że dodatek mam w dużej mierze opracowany, potrzeba by było na pewno mocnych testów jeszcze. Będę się zastanawiał nad wydaniem go, bo sporo osób pyta, ale na razie ekonomicznie się to nie opłaca, bo minimalny nakład to 1000 szt. Jeśli masz pomysły na karty i chcesz się nimi podzielić, to podeślij mi na pw. Ja potestuję w najbliższym czasie.
@michau507: Piona!
@Kollo: Szanuję
  • Odpowiedz