Wpis z mikrobloga

Hej mirki, nie wiem czemu ale dużo osób hejtuje osobę Adolfa Hitlera. Ja ostatnio sobie zdałem sobie sprawę że gdyby nie Pan Adolf to nigdy bym się nie narodził (moi pradziadkowie by się nie spotkali) ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wy? Też zawdzięczacie życie Adolfowi Hitlerowi? Pokażmy ilu nas jest!


#ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #adolfhitler #korwin #ankieta
PiSbolszewia - Hej mirki, nie wiem czemu ale dużo osób hejtuje osobę Adolfa Hitlera. ...

źródło: comment_1Nq2iIA1oYHxqNeUDDjf4tEHXGt5aMCk.jpg

Pobierz

Czy zawdzięczasz swoje życie Adolfowi Hitlerowi?

  • tak 78.1% (82)
  • nie 21.9% (23)

Oddanych głosów: 105

  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiSbolszewia: Bo dziadka wbili do Gęsiówki, jak przemycał jedzenie na terenie getta. Uratował go wybuch powstania. Babcię uratowało to, że nie wyglądała jak dziecko mając 13 lat, bo dzieci od razu szły do gazu.
  • Odpowiedz
Bo dziadka wbili do Gęsiówki, jak przemycał jedzenie na terenie getta. Uratował go wybuch powstania. Babcię uratowało to, że nie wyglądała jak dziecko mając 13 lat, bo dzieci od razu szły do gazu.


@lavinka: Może, ale ostatecznie przeżyli, jest duże prawdopodobieństwo jednak że gdyby wojna nie wybuchła w momencie w którym się spotkali byliby zupełnie w innych miejscach i niedoszłoby przez to do narodzin twoich rodziców i twoich. ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PiSbolszewia: Spotkaliby się, mieszkali blisko siebie. Paradoksalnie wojna im napsuła, bo podczas okupacji musieli się wyprowadzić i już mieszkali daleko. Przed wojną chodzili do tej samej szkoły powszechnej.
  • Odpowiedz