Wpis z mikrobloga

Część Mirko,
chciałbym się was zapytać czy ktoś z was korzystał z tlenoterapii? W moim mieście otworzyła się punkt z komorą i zastanawiam się na pójściem. Tylko pytanie czy to coś wgl pomaga? Ile sesji potrzeba aby zauważyć jakiekolwiek rezultaty?

  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b0Ls: jesli zapomniałeś wyłączyć gaz w kuchni to na pewno pomoże. A w przeciwnym razie jak masz problemy z cerą to zapraszam do dermatologa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b0Ls: to tak na serio proponuje rozkminic jakiegoś innego dermatologa, albo chodzić regularniej. A w kwestii alternatywnej medycyny to w większości bzdury. Jak bardzo chcesz to okej, ale ZAWSZE konsultował bym to z Twoim lekarzem prowadzacym.
@kobzdycz chodzi o to że chodzę regularne i regularnie przyjmuje leki, ale zrozum ile można brać antybiotyki i maści sterylne ... Mam okazję wziąźć bardzo mocny lek, ale wpierw muszę zrobić badania jednakże mam pewne obawy co do tego leku bo raz że musiałbym go zażywać przez rok czasu, a dwa jest on bardzo silny i powoduje bardzo dużo skutków ubocznych, dlatego wpierw wymagana jest pełna morfologia krwi i pełne badanie cholesterolu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b0Ls: bo to są jedyne skuteczne leki. Retinoidy, izotek prawdopodobnie. Jak będziesz miał dobre wyniki badań to bierz, to serio dermatologiczne panaceum. Chociaż objawy suchości w ustach mogą być nieprzyjemne. Za skutecznością retinoidow stoją badania, za skutecznością tlenoterapii w trądziku...hmm... zapytaj dermatologa
@kobzdycz tak zdaje sobie z tego sprawę, ale to jest tymczasowe rozwiązanie. Czytałem że u niektórych po roku czy po dwóch latach wszystko zaczyna wracać.