Wpis z mikrobloga

#heroes3 cześć Mirki! mam taki problem że nie umiem grać Inferno,a jutro gram z kolegą mirrorka,i wgl nie umiem tym zamkiem grać.może jakieś porady np.co budować, jaka taktyka itd.
PS.Dziękuje bardzo z góry :---)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oliwer1gut: ale w sumie farmienie demonow troche wymusza co budowac, nie? Musisz miec szybko czarcich lordów.
A tak ogólnie, jedyny sposób w jaki jestem w stanie grac inferno to koniecznie wziac Calha, nim mozna na poczatek dobrze poczyscic.
  • Odpowiedz
@oliwer1gut: nevermind, znalazłem małe FAQ do Heroes 3.

Na start proponuję wziąć Calha. Można grać Marius dla +1 szybkości stacku demonów, ale osobiście wolałbym trafić kogoś mocnego w karczmie. Co kto lubi. Jeżeli Calh, warto go wymienić na bohatera z karczmy.

Build order z Calhem/na biedne mapy:

111: magogi (w HotA można wybrać dowolne pole na cel strzału (hotkey „G”), więc odpada ryzyko zranienia swoich jednostek i dochodzi opcja łatwiejszego strzelania do kilku wrogów na raz. Na biednych mapach bez Calha rezygnujemy z magogów i wciskamy gdzieś
  • Odpowiedz
@oliwer1gut: Cały dokument znajdziesz tutaj. Pochodzi to z facebookowych sekcji dotyczączych serii Might and Magic "Jak Będzie w Erathii". Akurat tam jakiś gość pytał o build ordery to nie miałem problemu ze znalezieniem tej rozpiski.

Polecam też "Tribute to Strategists" (tts) - 68 stron dokładnie opisujących mechanikę heroes 3. Raczej nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem tego dokumentu.

Daj znać jak Ci poszło grając inferno ( ͡° ͜
  • Odpowiedz