Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
A teraz wyobraźcie sobie, że na miejscu Brzęczka jest Smuda czy inny Majewski, a prezesem PZPN jest Grzesiu Lato. Przecież po takiej serii i po tak żałosnym meczu Mati Borek i inni wybitni polscy dziennikarze sami domagaliby się zwolnienia trenejra, a transmisja na tvp zakończyłby się 10 minutowym monologiem Szpakowskiego o stanie polskiej piłki. W rzeczywistości, gdzie rządzi rudy makaroniarz wszystko jest okej, nie ma co panikować. Jak ktoś obrywa to jedynie piłkarze, za słabą forme i brak gry w swoich klubach, ale no przecież oni sami się powołują i wystawiają do pierwszego składu xD

Nawet sam Brzęczek i Boniek mnie tak nie denerwują, jak te dziennikarskie prostytutki. Najgorsze, że mają ogromny wpływ na ludzi i nawet na wykopie jest wielu wyznawców rudego i twierdzą, że lepszego wyboru niż Brzęczek nie było. Ehhhh nawet weszło nie jest takie jak dawniej, widać że są też pod butem popularnego ZIBIEGO.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 9
@Magnez: Tyle, że wtedy związek to była przaśna firma, w której nic nie działało jak należy. Dzisiaj PZPN to poważna korporacja, ale Ty i tak domagasz się krwi i oczekujesz, że Bońka będą krzyżować?
@Magnez: Taka jest prawda. Jak ogłosili Brzęczka selekcjonerem to tylu wylewów nie widziałam od lat. Pół twittera zarzygane żalami. Nie wiem czy dzień minął jak retoryka im się zmieniła bo już dzwonione było.
@Magnez: Włączyłam weszło. I kwiatki od Stano.

Brzęczek dał sygnał, że poszło to w lepszą stronę. Wywalczył kluczowy punkt. A tak w ogóle nie ukrywajmy liga narodów nie jest naszym priorytetem. Mourinho gdyby dostał Włochy i Portugalię to i tak by przesrał.


Poziom lizusostwa u tych ludzi level hard. Kto uważnie obserwuje ten cyrk, ten doskonale widzi pewne rzeczy u tych naszych hehe dziennikarzy.