Wpis z mikrobloga

Mireczki, coś lepszego w okolicach tej ceny można dostać?

https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/gitary/gitary-elektryczne/schecter-c-1-sls-elite-bfb

Dopada mnie pomału słynny GAS, i noszę się z zamiarem kupna tego wiosła + Scarletta 2i2

Z tego co się orientowałem - jedyny w tej cenie który ma Fishmany na pokładzie, alternatywnie myślę nad

https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/gitary/gitary-elektryczne/esp-ltd-mh-400nt-nls - ze względu na Seymorki.

#gitara
źródło: comment_sqIlhy3nD2BMBCRFSkmwU0FbuxU8VWKC.jpg
  • 26
@Lemartez: ahh sama się nad nią zastanawiam ze wzgledu na te pickupy i swietna cene na guitarcenter, waham się pomiedzy nią a schecterem c-1 z pickupami EMG. najgorzej że nie mozna nigdzie takich wiosełek ograć a co najwyżej posłuchać próbek na thomannie/yt
@fiscisgisdis: ja wlasnie mam Damien Elite z 81-85 EMG, wiec z miejsca duzo innych gitar z tymi pickupami u mnie odpada. Fishmany ladne opinie zbieraja, no i co ja musze mowic .... ten BFB wyglada po prostu zajebiscie :) a jeszcze z czarnym osprzętem.

@0923iodfnjkj905njef9033dasd390mmos: Imho pozostaje troche zakup w ciemno - biorac po uwagę ze na Thonmanie często te gitary chodza w okolicach 1200 euro, i Guitar Center ma
@Lemartez: Tak szczerze to kilka gitar miałem, kilka gitar mam i tylko raz kupilem nowy instrument, ktory i tak sprzedalem i kupilem LACS... ale to byly czasy gdy dolar byl po 2PLN :-). Zostawilem sobie za to customowe biale RG570, ktore wlasnie konczy 20 lat. Ten Schecter jest wart swojej ceny, pickupow nie znam ale wierze ze wiedza co robia...
Ale do domowego grania chyba kupil bym uzywane japonskie RG z
@fiscisgisdis: ja mam damien Elite 6, i jest to chyba najtańsze wiosło z zestawem EMG 81 85. Ten setup potem jest bardzo popularny w zakresie cenowym 3 do 5 k. Ale będę też z tobą szczery i powiem że nie mam porównania z innymi pickupami na chwilę obecną.
@fiscisgisdis: z drugiej strony sls to najtańsza gitara z fishmanami więc żeby by default coś takiego u innego producenta dostać to jest wyższa półka cenowa. I różnica cenowa nie jest aż taka wielka pomiędzy sls a C1 żeby myśleć nad tą drugą. Tak jak pisałem w pierwszym poście gdyby nie niska cena sls też bralbym wspomnianego ESP
@Lemartez: zgadzam sie w calej rozciaglosci, dlatego jednak pewnie doloze te pare stowek I wezme elite, oprocz pickupow zacheca tez drewno jesionowe :) no nic, jesli sie zdecyduje to na pewno dam znac Jak smiga ( ͡° ͜ʖ ͡°)