Wpis z mikrobloga

Mireczki ma ktoś słuchawki bullets wireless?
Bardzo mało opinii na ich temat mogę znaleźć w necie, a potrzebuję słuchawek dousznych/dokanałowych do około 300zł.
Już miałem je zamawiać, ale trochę naszły mnie wątpliwości czy w tym budżecie nie znajdę czegoś lepszego?
#oneplus #sluchawki #smartfon
  • 16
  • Odpowiedz
@BlackCherry1902: O super :D Brainwavz i Beyerdynamic z podobnej półki cenowej? Ja szczerze mówiąc pierwszy raz będę miał do czynienia z słuchawkami bluetooth. Już byłem pewien że chce je kupić, dopóki nie przeszedłem do płatności i uderzyło we mnie 10 euro za przesyłkę xD I wtedy się zacząłem zastanawiać, czy po prostu w tej cenie, bo wtedy zamiast ~~260zł wychodzi już ~~310zł Starałem się znaleźć kogoś kto by był chętny żeby
  • Odpowiedz
@patrykolux: Brainwavz Blu-200 ok. 249zł, Beyerdynamic BT ok. 269zł. Pierwsze wymieniane 3 razy psuły się nawet po tygodniu aż zwrócili hajs. Beyerdynamic obecnie wymienione 2 raz na nowe, planuje je sprzedać.
A kupon na akcesoria nie działa?
Ja z tych jestem zadowolony trzymaja 2-3 treningi na siłowni, super opcja jest że jak masz połączone słuchawki tak jak na zdjęciu to się wtłaczają po odpaleniu od razu wznawiają muzykę.
  • Odpowiedz
@BlackCherry1902: Kupon na akcesoria jest chyba tylko jeżeli się kupuje telefon też, chyba że o czymś nie wiem :/ Wziąłem zniżkę studencką, i właśnie po niej wychodzi 310zł. Trochę boli żeby dawać 50zł za przesyłkę i to jeszcze ze Słubic do Łodzi xd
  • Odpowiedz
@BlackCherry1902: nam słuchawki od tygodnia i ogólnie byłem zachwycony ale co dzisiaj zauważyłem, to że jak zostawie telefon oddalę się nawet na jakiś metr to zaczyna dźwięk przerywać mocno i się zdenerwowałem :/ Czy u Ciebie też coś takiego występuje? I najgorzej jak raz już przerwie to przerywa nawet jak się przybliżę
  • Odpowiedz
@BlackCherry1902: według specyfikacji jest 10m, sprawa jest taka że raz jest u mnie ok, a raz przerywa :/ Nie zdarzyło ci się nigdy żeby zaczęły przerywać? Bo zastanawiam się czy słać na gwarancję czy nie, bo większość czasu niby jest dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz