Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
W piątek kończę swój 25-dniowy trip po wschodnim wybrzeżu USA na 25-te urodziny i z tej okazji robię #rozdajo - wylosuje 2 osoby plusujące ten wpis (standardowo szkalowanie zielonek czas zacząć), które dostaną pocztówkę z Miami :)
Rozstrzygnięcie jutro po 21 czasu lokalnego - jakoś 3 w nocy w Polsce - jak z różowym wrócimy z Key West :D
#stanyzjednoczone #podrozujzwykopem
  • 35
  • Odpowiedz
  • 1
@TypoweKontoDoPrzegladaniaWPracy: @ZaplutyKarzelReakcji: jakieś podliczenie mogę podesłać jak wrócę do hotelu wieczorem, ogólnie nie jechaliśmy mocno budżetowo więc na przykład loty można było ogarnąć taniej, a chcieliśmy lecieć Lufthansą. W NYC w grę wchodziło tylko airbnb, fajny lokal w Queens sie trafil, bo reszta to kwoty wykraczajace ponad standard mocno. Potem do Waszyngtonu autokarem Peter Pan i tam wynajmowaliśmy pierwszy samochód, ze względu na to że koszt wynajmu w
  • Odpowiedz
  • 2
@Amfidiusz: a to jak ktoś nie ma miliona akcji to nie może zrobić rozdajo? XD wyjdź z piwnicy.. Myślałem o magnesie i nadaniu na paczkomat, ale to bym ogarnął dopiero w Polsce, tutaj mogę to zrobić przy okazji bo będę słał do znajomych.
  • Odpowiedz
@bartush: myślałem o podobnej podróży. Zrobiłbyś jakieś zestawienie kosztów, na co zwracać uwagę ITP? Chciałem też zacząć podróż lotem do NYC, zrobić objazdówkę i pozostać tydzień w Miami. Następnie powrót do Polski. Nie musisz dziś / jutro. Jak znajdziesz chwilę :)
  • Odpowiedz
@JohnDeere: ogólnie czy z Polski? Można lecieć przez Frankfurt lub Monachium choć stawiam, że poza Polską coś bezpośredniego się jeszcze trafi.
@miniCZOLG: jak wyjeżdżaliśmy z Gatlinburga było -1 xD Ogólnie pogoda dopisuje na tym wyjeździe, bardziej boję się co zastanę w sobotę w Polsce..
  • Odpowiedz