Wpis z mikrobloga

#szwecja zajebisty kraj.

1. Jak polowa Polakow, jestem wysokim niebieskookim blondynem o jasnej karnacji. Rasistki padaja na kolana.
2. Przyjecjalem, zapisalem sie do urzedu pracy, dostalem zasilek. A nie wiedza nawet, czy po zasilku nie wroce do Polski. Nie ma to jak naiwnosc ludzka. Trzeba korzystac.
3. Jeszcze w urzedzie imigracji zrobili bubel, i zapisali mnie jako "nordic citizen". Oznacza to, ze po 2 latach pobytu moge sie po prostu zalogowac w necie i kilkoma kliknieciami wyslac formularz, i mam szwedzki paszport.
4. Jeszcze moje drugie imie wpisali jako pierwdze, wiec mam osobna tozsamosc. Wysadze cos, #!$%@? i bedzie wina urzednika.

Nie no nie ma to jak glupota urzednikow. Dlaczego Szwecja nie jest jeszcze terytorium RP? #szwecja #malmo
  • 8
@white_council: 1) No na pewno.
2) Dostałeś, bo pewnie podałeś pobyt stały, czyli nie planujesz wyjeżdżać to co mieli cię do krzesła przywiązać?
3) Primo, po co byłeś w urzędzie imigracji jako obywatel Polski i EU? xD A po drugie primo, no na pewno ci tak wpisali, bez sprawdzania paszportu ani nic.
4) Mogli ci wpisać Miś Puchatek albo zielonka z wykopu, ale jeśli dostałeś Personnummer to cie znajdą tak czy
@ponuraszafa @ponuraszafa 3, zeby wystapic o azyl, ale powiedzieli ze z tego kraju nie przyjmuja uchodzcow, i wyslali mnie do tego urzedu sprawozdania powszechnego czy jak on tam mial ten register, niewiele ogarnialem ale poszedlem, wzialem papier dla EU, a oni powiedzieli ze jak nie pracuje to powinienem inny papier dac i dali od norden costam, wypelnilem, przybili jakies pieczatki i kazali czekac

4. Dostalem, Ale przerobili mi go z tego innego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@white_council: Podoba mi się nazwa. Czy są planowane jakieś krucjaty wewnątrzbiblijne, czy chwilowo katolicy i muzułmanie mają układ o nieagresji wobec zagrożenia zarazą lewactwa? ;)