Wpis z mikrobloga

Kolejna próba hipokryzji debili,którzy optują za faszyzmem w Polsce
Jacek Międlar wydał książkę-kontrowersyjną,jednak nie zawierającą negatywnych treści.
Co robią ludzie którzy bronią konstytucji co tydzień na ulicy?
Oczywiście straszą internetowe księgarnie i pod naciskiem owe instytucje wycofują książke.
I tak właśnie działają faszyści,kolejnym razem jak książkę będzie wydawał jakiś lewak to od razu do księgarni pisać że jest faszystą.
KONSTYTUCJA
#bekazlewactwa
#polityka
#miedlar
  • 26
KONSTYTUCJA


@TMCB: No ale właściwie dlaczego Międlar umieścił swoją książkę w tęczowo-pejsowym sklepie Empik? Rozumiem że przeszkadza mu żydowski spisek ale nie przeszkadza mu nabijanie kieszeni pejsowo-naleśnikowo-tęczowym właścicielom Empik.
Albo wierzymy w ogólno-światowy żydowski spisek albo nie nabijamy im kasiorki.
no jeśli ktoś jest faszystą to właśnie takie poglądy powinien wygłaszać


@stan-tookie-1: Nie. jeśli ktoś jest faszystą, wygłasza "poglądy", że Żydzi/muzułmanie są inherentnie źli i zagrażają chrześcijanom, że wobec przeciwników politycznych należy stosować przemoc, itp. Czyli takie jak Międlar. Pogląd, że takich ludzi należy eliminować z życia publicznego jest natomiast podstawą demokracji liberalnej. Nie każde poglądy są równouprawnione w przestrzeni publicznej. Polecam zapoznanie się z art 13 Konstytucji RP.

@TMCB,
@Andreth: Przecież księgarnia nie miała problemu z dystrybucją tej książki,do czasu kiedy obrońcy konstytucji i demokracji zaszczuli empik na portalach social-media że sprzedają książkę Międlara.Chyba widzisz różnicę pomiędzy dobrowolnym odpuszczeniem książki,a siłowym.
@UchoSorosa
Nie słyszałem nigdy takich opinii o Empiku,no chyba że masz informację z zakładu psychiatrycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andreth: i w tej książce jest o tym że należy stosować przemoc wobec grup które opisujesz?

Polecam zapoznanie się z art 13 Konstytucji RP.

bo u nas nie ma wpisanej wolności słowa, a szkoda.

taka próba eliminowania ludzi z życia publicznego niesie więcej ryzyk niż korzyści. Ty teraz jednoznacznie stwierdzisz, że taki typ jak Międlar out, a potem goście z tvp stwierdzą że książki dziennikarza wyborczej out itd. Dużo lepiej jest
zaszczuli

siłowym


@TMCB: Chlip, chlip, Niemcy mnie bijo!!! Polska prawica w pigułce.

Obrońcy demokracji dali do zrozumienia empikowi, że nie mają przyjemności kupować w księgarni sprzedającej książki Międlara, podobnie jak nie zamierzają jeść w restauracji, w której śmierdzi z kibla. To jest nacisk konsumencki, w pełni uprawione w demokracji działanie. Siłowe to jest wybijanie okien w księgarni.

A teraz idź się pooburzaj na Międlara, który teraz wzywa swoich zwolenników do bojkotu
Ty teraz jednoznacznie stwierdzisz, że taki typ jak Międlar out, a potem goście z tvp stwierdzą że książki dziennikarza wyborczej out itd.


@stan-tookie-1: Kup sobie lepsze analogie. TVP jest telewizją publiczną, utrzymywaną z podatków wszystkich, i ustawowo (ha, ha) zobowiązana jest do bezstronności. Empik jest prywatną firmą. Z tego co wiem, wpolityce.pl (to jest lepsza analogia) nie publikuje pochlebnych recenzji książek dziennikarzy Wyborczej i nikt tego od nich nie oczekuje. Dziennikarze
@Andreth: Zdecydowanie zamiast określenia nacisk konsumencki,wolę używać faszystowskie metody.
Możesz ubierać to w jakie chcesz słowa,żyjemy w wolnym kraju,i każdy ma prawo czytać co mu się podoba.

A że napisałaś słowo Niemcy to tylko napiszę że w Niemczech przechodzą legalnie marsze neonazistów,i książka Międlara znalazła by się w księgarniach w całym kraju.
Empik jest prywatną firmą.


@Andreth: i zdaje się empik podjął decyzję że książka międlara trafiła u nich na półkę, dopiero pod naporem faszystów uznali że trzeba wyeliminować gościa - możliwość sprzedaży jego książki.
tutaj nie mówimy o recenzjach, tylko o odcięciu od możliwości dystrybucji.
faszystowskie metody

pod naporem faszystów


@TMCB: @stan-tookie-1: No, no, nowy przekaz dnia widzę.

każdy ma prawo czytać co mu się podoba.


Cierpliwie wyjaśniam raz jeszcze: możesz sobie czytać co ci się podoba, natomiast nikt nie ma obowiązku ci tego sprzedawać.

w Niemczech przechodzą legalnie marsze neonazistów,


Jeśli nie głoszą treści nazistowskich, nie eksponują symboliki nazistowskiej, sąd musi na nie zezwolić. A inni mogą i powinni przeciwko nim protestować. Czy w
@ZaplutyKarzelReakcji: No wiesz,ja na studia poszedłem aby doskonalić się w konkretnej specjalizacji technicznej,wolę swoją wiedzę wykładać w sposób praktyczny.Studia do pisania na wykopie potrzebne nie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo wyżej napisałeś,że Międlar powinien zniknąć z życia publicznego.Oprócz wielkiego sloganu-to żadnego argumentu nie podałeś.Miałem okazję wysłuchać go we Wrocławiu,i on dla mnie żadnym faszystą nie jest.Nawet uważam że męczył się jako ksiądz ze swoimi poglądami,ale
Miałem okazję wysłuchać go we Wrocławiu,i on dla mnie żadnym faszystą nie jest


@TMCB: ok czyli nie mamy o czym rozmawiać.

Miałem okazję wysłuchać go we Wrocławiu,i on dla mnie żadnym faszystą nie jest


Nie muszę. Zrobił to za mnie Karl Popper. W tolerancyjnym społeczeństwie nie można tolerować nietolerancji.