Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byliśmy z dziewczyną na imprezie. Przeszkadzało mi, że dużo większą uwagę zwracała na innych ludzi, w tym doskonale bawila się z naszym kolegą gejem. Po tym zaczęła mu się skarżyć na mnie, była bardzo pijana. Mnie ponosiły nerwy, wyszliśmy na dwór pogadać. Mówiła, że mnie kocha i nie widzi nikogo poza mną, była bardzo pijana, po czym na moje nerwowe pytanie jak ona mnie traktuje odpowiedziała "jak gówno" wziąłem swoją kurtkę i wyszedłem, piszę teraz z hotelu. Gej pisał, że ona płacze i żebym wrócił po nią. Napisałem, żeby odwiozl ja Uberem do domu, co pewnie zrobi. Czy dobrze zrobiłem? Jakie jest Wasze zdanie? Potrzebuję się poradzić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 12
HałaśliwyDewiant: Miałem podobną dziewczynę. Nie umiała pić, raz odwaliła coś po pijaku przy znajomych i zaczęła mnie wyzywać. Innym razem, pod wpływem stresujących sytuacji, potrafiła mnie wyzywać i #!$%@?ć na mnie. Doszło do tego, że już normalnie potrafiła mnie wyzywać od idiotów i głupków. Moja rada jest do wszystkich, zarówno do różowych jak i niebieskich. Nie pozwólcie sobie na takie coś nawet w żartach. Alkohol czy nerwy to też nie jest
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam osoby o ktorych piszesz. Ale znam tez przypadki gdy dopiero po alkoholu ta 2 polowka umie sie "odgryzc". Nie twierdze, ze to dobrze ale w jakis sposob rozumiem wtedy slowa, ktore padaja od tej zazwyczaj cichej strony.

Ktos z resztą juz napisał w watku, ze nie znamy relacji Opa i czy on na trzezwo nie pomiata swoja dziewczyn tylko w ładnych slowkach.¯\_(ツ)_/¯ mysle, ze tylko OP jest w stanie
PrzyjemnaPrzyjaciółka: Dobrze zrobiłeś, ze wyszedłeś kiedy tak się do Ciebie odezwała ale masz spory problem kiedy boli cie, ze twoja dziewczyna dobrze bawi się z innymi ludźmi czy spędza z nimi czas na imprezie a nie cały czas z tobą. Masz 7 lat czy co że musi cały czas stać koło Ciebie?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}