Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad #pogodanadzis

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:00:01, Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny: Romana, Klaudyny, Karoliny. Słońce podniesie się dziś o 07:21. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 21 minut, w zenicie znajdzie się o 11:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:42. Ciemna noc zapadnie o 17:07, ale gwiazd można wypatrywać od 16:23.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Penne z sosem z królika
SKŁADNIKI:


PRZYGOTOWANIE - WIDEO

Pogoda na dziś:




Promocje
- Where The Water Tastes Like Wine: Fireside Chats za darmo na Steamie - link
- Darmowe gry oraz promocje w Google Play‎ - link
  • 56
@NaCl: @amonet: @coconut: @Majk_D: @Akilles: @skibi: @Dante555: @karo_lka: @Flava: @Gregorius123: @springygosling: @LesnyDrwal:

Zbiorowe niedzielne, Dzień Dobry Wszystkim. Drugiego utworu nie ma ponieważ po raz kolejny zabrakło mi czasu na uzupełnienie kolejki. Ostatnio przygniata mnie nawał pracy.

Na wypisanie jest procedura trzeba tylko czytać w całości i ze zrozumieniem co się plusuje. I tak wystarczy zaplusować komentarz raz żeby być wołanym
Mądre słowo na dziś. Pozdrawiam z wycieczki do domu rodzinnego po zimowe opony. Pogoda dopisała, nie ma śniegu, drogi czarne i ładne, więc szczęście mam, że udało się dojechać. Bałem się śniegu, do czego to doszło, żeby dorosły chłop się bał jakiś some white bois :d
Pozdrawiam, ale jest tak zimno na polu że już smutek, że jest zima