Wpis z mikrobloga

Będzie coś z okazji Black Firday w sklepie kfd? Pamiętacie jak było w ubiegłym roku?

#mirkokoksy #kfd #mikrokoksy @KFD_pl:

EDIT: w sensie chodzi mi o jakieś konkretne wyprzedaże, bo chce zrobić duże zapasy a nie sama promocja na białeczko xD
  • 7
@Joii: Starmy się trzymać cały czas niskie ceny, na niskiej marży bez robienia szopek. To nie USA i nie odzieżówka gdzie narzut jest po kilkaset procent. Rok temu dalismy 10% na wszystko bez limitu to nas wyzywano że to skandal i że mało. Trudno jest oddawać całą marżę i jeszcze dokładać a i tak ktoś będzie wyzywał.

@Re-volt: no pewnie, skoro wzorują się na takich firmach albo mają stałą cenę
@Re-volt: no pewnie, skoro wzorują się na takich firmach albo mają stałą cenę bardzo wysoką i później udają że "super wyprzedaż". To się nazywa robienie ludzi w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KFD_pl: Gratuluje udanego komentarza. Nastepnym razem lepiej skonsultuj sie z Waszym dzialem prawnym zanim cos takiego napiszesz.
@Re-volt: Dobry kolego, chyba nie znasz treści swoich komentarzy od kilku lat (najlepsze perełki mam w dość sporej kolekcji) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poczytaj sobie o czynie nieuczciwej konkurencji.

@Joii: Na pewno coś wrzucimy, ale raczej bez kodu bo ludzie przywykli do wysokich, wizualnie, zniżek. Zazwyczaj to się odbywa tak jak napisałem wyżej - podnoszeniem cen nieco wcześniej, albo trzymaniem na stałe wysokiej marży i później