Wpis z mikrobloga

@radekrad mnie co prawda nie ma na tej grupie ale tam powinni zatwierdzić w miarę szybko ;) wrzuć najlepiej zdjęcie lokalizacji z mapy google tak żeby było widać miasto itd i zapytaj tylko czy ktoś w okolicy, ktos się pewnie odezwie w komentarzu i wtedy pisz już priv bo to dość rakowa grupa i będą się burzyć że stopa szukasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@szoferEU: może nad ranem ktoś zaakceptuje. Nie wiem czy zdążę, flixbus się zepsuł, mechaników nie mają, zapasowy autobus jest, ale zapasowych kierowców nie ma, by nim podjechac
@ruok: dalej nic, czekam, próbowałem na bla bla car, próbowałem łapać stopa, ale nic. Jakiś mechanik może wkrótce przyjść, ale nie są tego pewni. A czasu mało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@radekrad a w jakim mieście stoisz? Jesli tam Cię nie dodali to spróbuj jeszcze na innych grupach z "busiarze" w nazwie (jest kilka sporych) no i jeszcze tak myślę że skoro przewoźnik dał dupy to powinni nie robić problemu żebyś przez ich CB radio wolał czy ktoś na Wiedeń ciśnie
Ktoś z bla bla car ma przyjechać. Ale... Ale wszystko na styk. Jeśli przyjedzie 10.10, jak deklaruje, to 13.30 będę na lotnisku, a to 50 minut przed odlotem samolutu. Bardzo mało. I nie uwzględnia korków i innych problemów...