Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama: ależ to śmierdzi agenturalnym zleceniem na kilometr. Szczególnie ze względu na fakt, że podówczas forsowano tę pisaną na kolanie pożalsiębożeustawę penalizującą określenie "polskie obozy śmierci". Trzeba było Polaków całkowicie skompromitować na arenie międzynarodowej i taka aferka z nazi pryncypałkami pomogła zamknąć mordy w tej sprawie.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: #!$%@? z tym, czy waFFel SS istniało naprawdę, czy nie, bo sprawa jest tak przedmuchana przez wszystkich, że nigdy się całej prawdy nie dowiemy, ale "hailowanie" przez pracownika TVNu? Jak to tak, gdy przeciętny Kowalski zahailuje to jest ścigany, nazywany nazistą i przypisywany do określonego środowiska, bo tak łatwiej sterować społeczeństwem, no ale jak to tak, szanowany pracownik stacji, która mówi co jest dobre, a co nie? Taka lekka hipokryzja.
  • Odpowiedz
forsowano tę pisaną na kolanie pożalsiębożeustawę penalizującą określenie "polskie obozy śmierci"


@desensitization: noooo
I jaki był jej koniec? żydowski mocodawca tupnął nóżką i Duda będąc na Litwie podpisał wszystkie poprawki tak naprawdę ją "sterylizując"
  • Odpowiedz
noooo

I jaki był jej koniec? żydowski mocodawca tupnął nóżką i Duda będąc na Litwie podpisał wszystkie poprawki tak naprawdę ją "sterylizując"


@Poro6niec: no to nie jest żadna tajemnica, że PiS-owcy to banda filosemitów, ale Jaki z tą ustawą się niejako wyłamał. I do dzisiaj nie wiem czy to była zwykła niekompetencja i oni sobie nie zdawali sprawy jaką histerię to wywoła w Izraelu, czy Azari faktycznie wprowadzała ich w błąd
  • Odpowiedz
ale Jaki z tą ustawą się niejako wyłamał.


@desensitization: Wątpię
W takim wypadku Prezes nie wystawiłby go do Wawy - w ramach kary
Natomiast cała otoczka towarzysząca wnoszeniom poprawek pozwala sugerować, że to nie pis rządzi w Polsce. Wszystko przeprowadzone w niecały dzień, łącznie z podpisem Prezydenta i przy jak najmniejszym szumie ze strony rządowy mediów
  • Odpowiedz
W takim wypadku Prezes nie wystawiłby go do Wawy - w ramach kary


@Poro6niec: czy ja wiem... Marcinkiewicza też wystawił w wyborach na prezydenta Wawy i wszyscy wiemy jak to się skończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dla mnie Jakiemu te wybory bardziej zaszkodziły niż pomogły.
  • Odpowiedz
lewactwo mówi że dziennikarz musiał tak robić żeby się uwiarygodnić. No jakie to proste ))¯(ツ)


@KingRagnar: Akurat te zdjęcia zostały zrobione z własnych chęci operatora kamery i nie musiał on ich robić
  • Odpowiedz
@Poro6niec:
> Jeśli chodzi o awanturę w sprawie zachowania dziennikarzy TVN24 filmujących urodziny Hitlera, to w pełni ufam tu ocenie ludzi z mediów Karnowskich i TVP, bowiem o dziennikarstwie wcieleniowym wiedzą oni wszystko - w końcu każdego dnia usiłują się wcielić w rolę dziennikarzy.
xD XD
  • Odpowiedz
jeszcze ty powielasz te wysrywy niezależnych patriotycznycb mediów?


@yuim: Chyba się nie rozumiemy. Jakby Tvn zrobil reportaż o tym, że wpolityce klamie na jakiś temat też bym wrzucił. Nie powinno się podchodzić do mediów jak do baniek - TVN PO RAK, WPOLITYCE PIS FU - bo to idiotyzm
  • Odpowiedz