Wpis z mikrobloga

Jakie doświadczenia macie ze skórzanymi paskami z cheapestnatostraps? Mi to wygląda jak proxy z aliexpress, ale słyszałem nienajgorsze opinie. Mam jeden pasek od patini, ale chociaż sam z siebie jest spoko to z tą grubością nie do każdego zegarka będą mi pasowały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zegarki
  • 8
  • Odpowiedz
@xDrope: Ja żadnych pasków od nich nie otrzymałem, mimo czekania z półtora miesiąca na przesyłkę, więc zdecydowałem się w końcu na chargeback. Mój ziomek natomiast jest z ich pasków zadowolony, więc wszystko zależy od Twojego szczęścia ;)
  • Odpowiedz
@xDrope: Pattini są grube. Za grube. Chyba że do grubych zegarów to spoko. Ja nawet przed kupnem paska od Pattini rozmawiałem z ich jakimś tam Januszem konsultantem i mi powiedział że do zegarka o jakim myślałem będzie pasek pasował. Dupa. Nie pasował bo był prawie tak gruby jak zegarek. Tak więc nigdy więcej Pattini. Szczerze będę wszystkim odradzał. Za januszostwo właśnie.

CheapestNATOstraps.com natomiast są spoko. Byłem miło zaskoczony jakością. Do
AllieCaulfield - @xDrope: Pattini są grube. Za grube. Chyba że do grubych zegarów to ...

źródło: comment_GDlrk6MNU3D2IcuQLR9ZdeyWa1Wy5kCg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@9_pasazer_nostromo: właśnie do takich zegarków bym je zamówił, że średnia półka jest w sam raz. A które dokładnie modele masz i sobie chwalisz? Po prostu widziałem różne opinie w zależności od modeli i tak jak kolega wyżej wrzucił classici i classici premium wyglądają bardzo legitnie.
  • Odpowiedz