Wpis z mikrobloga

@pablito666: Żeby nie uszkodzić mebla połóż jej na blat białą pleksę typu opal, ewentualnie oklej boczki na taśmę. Wilk syty i owca cała - a ostatecznie toaletka ma być dla niej, jak już coś robisz dla swojej kobiety, to chociaż po części lub zgodnie z zamówieniem albo nie rób wcale
  • Odpowiedz
@ZimnaKaszanka jak nie widzisz różnicy między zostawieniem w oryginalne mebla z okresu międzywojennego a zachlapaniem go białą farbą jak 99% mebli w dzisiejszych czasach to nie dziwię się, że się #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@ZimnaKaszanka: Ale po co Ty mi to tłumaczysz? Ja wyraziłam swoje zdanie i tyle. Jest tu tyle komentarzy, czy do kogoś innego też zastosowałeś takie tłumaczenie? Może do tych co niezbyt kulturalnie wyrażają się na temat żony OPa? Nie? Dziwne. Mi się po prostu taki mebel podoba i tyle, jakieś rzeźby czy budowle z dawnych lat po przemalowaniu/przerobieniu na pewno by wyglądały lepiej, ale po co? O to chyba chodzi
  • Odpowiedz
@Shyvana: Czego wy chcecie od boazerii i meblościanek? Od urodzenia (mam 21 lat) mieszkam w mieszkaniu, w którym w przedpokoju jest boazeria, u dziadków stoją meblościanki i nie sądzę aby jedno albo drugie było gorsze od minimalistycznego mieszkania z białymi meblami.
  • Odpowiedz