Wpis z mikrobloga

Ten Google Pay jest jakiś upośledzony? Wykonałem dwie transakcje w dwóch różnych sklepach - e-torty i pyszne.pl . Żadna z nich nie została zakwalifikowana jako transakcja Google Pay (nie ma jej w historii), jedynie jest w historii karty (Revolut), mimo iż przy wyborze płatności było ewidentnie Google Pay.
#googlepay #pysznepl #payu #revolut
  • 10
@iamtehwin: mirku, gpay ma problemy z historią transkacji, tzn. w apce na telefonie wyświetli Ci raczej tylko te zbliżeniowe lub na telefonie robione (ja np. widzę z JakDojade), przy takich typowo online zobacz czy nie masz ich na pay.google.com - niemniej, zgodnie z regulaminem ich promocji, liczy się każda transakcja oprócz tych we własnych serwisach (czyli diamenty w Candy Crush czy inne badziewie nie). Spróbuj jeszcze 3 razy (pamiętaj, że to
@iamtehwin: bo tych transakcji z payu nie widać w google pay, zobaczysz tam tylko te, za które płaciłeś telefonem w sklepie.


@stapi12: Nie zgodzę się. Właśnie opłaciłem rachunek za prąd w PGE przy użyciu telefonu i zauważyłem, że dodali nową formę płatności. Wszedłem w PayU i było dostępne Google Pay z którego skorzystałem. Transakcja jest widoczna i w historii Google Pay i w historii na koncie bankowym.
Ale zrobiłem też