Wpis z mikrobloga

@Magnetti: Ehhhhhhhhh, @love2spooch czuj się też przywołany :D

Cześć @Michael-Knight, polecam obserwowanie tagu #bydgoszczwykoppiwo, jeśli nie chcesz żadnego przegapić, bo w Bydgoszczy również są organizowane takie spotkania raz na jakimś czas ;). Jednak, oczywiście, jeśli chcesz sam jakieś zorganizować, to możesz, mało ludzi tutaj pcha się do organizowania, a nic nie stoi na przeszkodzie, by było ich więcej, więcej organizatorów, to więcej wykoppiw (
  • Odpowiedz
@Michael-Knight: mało tam jest miejsca, trzeba liczyć, że z ~10 osób tak przyjdzie jeśli zorganizowane jest z wyprzedzeniem, a w pijalni nawet takich stolików nie ma xd zwykle było robione w Strefie lub ostatnio w Cybermachinie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aigre: hahah no to racja dużo miejsca tam nie ma xD Czy w strefie czy w cybermachinie ja nie mam problemu by takie wykoppiffko się odbyło. Bo nie chce by było tak że prawie nikogo nie ma
  • Odpowiedz
@Michael-Knight: Jak na moje to ogólnie lepiej robić trochę rzadziej, a żeby więcej osób przychodziło, bo jak co chwile będą organizowane to mniej ludzi pewnie będzie przychodzić. Przynajmniej mi się tak wydaje xd
  • Odpowiedz
Jak na moje to ogólnie lepiej robić trochę rzadziej, a żeby więcej osób przychodziło, bo jak co chwile będą organizowane to mniej ludzi pewnie będzie przychodzić. Przynajmniej mi się tak wydaje xd


Nooo, a co chwile na priv @Magnetti piszesz "dej mnie wykoppiwo, dej" XD
  • Odpowiedz