Wpis z mikrobloga

Jestem na stażu z Urzędu Pracy w jednej z firm z okolicy. Firma dostaje z UP kasę na mnie.
Czy właściciel, mimo dobrze wykonywanej pracy, może mnie zwolnić w czasie stażu?
#staz #pracbaza
  • 16
  • Odpowiedz
@GG99: tak, ale możesz się odwoływać. Sztuką jest kogoś tak zwolnić, ale uważaj żeby nie pozyskali dowodów. Na stażach groźby #!$%@? są na porządku dziennym. Nie przejmuj się, ze stażu i tak nic nie ma. Ty masz umieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GG99: stażu? To Ty dostajesz kasę na konto, masz decyzję o otrzymaniu stypendium. Pracodawca nic nie dostaje. Chyba że jesteś na pracach interwencyjnych/ bonie zatrudnieniowym lub wygasającym programie 150f
  • Odpowiedz
@GG99: jeszcze dodam, że polecam L4. Staż to świadczenie więc nie jest pomniejszane. L4 najlepiej wziąć po połowie czasu deklarowanego stażu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GG99: no to nie jest to staż, tylko bon zatrudnieniowy albo prace interwencyjne. Pracodawca otrzymuje częściową refundację kosztów zatrudnienia. Musisz mieć umowę o pracę zatem.
  • Odpowiedz
@OlejekErotyczny: Z mojej strony? Ja zawsze staram się robić dobrze to co robię ale syn szefa stosuje mobbing. Nie mam tego jak udowodnić bo na zakładzie maszyny zagłuszą mikrofon. I robi wszystko żebym się sam zwolnił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GG99: pracownik przy refundacjach nigdy nic nie oddaje. Jedynie pracodawca, a temu zależy żeby to pracownik się zwolnił a nie żeby on wypowiadał umowę bo to oznacza masę problemów dla niego ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowarozowa: Też tego nie rozumiem. Normą jest wyzywanie od idiotów, mówienie, że pracownik nic nie potrafi itp. Typowy Januszex gdzie syn właściciela myśli, ze jest bogiem.
  • Odpowiedz