Wpis z mikrobloga

#bitcoin i jak przedsiębiorcy mają przyjmować płatności w BTC. Gość kupił usługę o 13:00 i nadal nie mam choćby jednego zasranego potwierdzenia, by zamienić na fiaty. Już z $500 tracę $100. Gdzie ten zasrany lightening network? Gość wysłał przez coinmama. Później się dziwicie, że nikt nie chce obsługiwać tej gównianej waluty. Nigdy nie bawiłem się w handel, po prostu akceptowałem wpłaty, by pójść na rękę klientom z krajów 3 świata. Teraz chyba poprzestanę.

Sorry za wulgaryzmy, no, ale ja #!$%@?... za $100 kupiłbym dużo fajnych rzeczy.
mendofonix - #bitcoin i jak przedsiębiorcy mają przyjmować płatności w BTC. Gość kupi...

źródło: comment_h0jwPB3Tmgpw3sKLvGPyhWIhoHWBGz58.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mendofonix: cebulił parę groszy na fee to ma ¯\_(ツ)_/¯
Trzeba było iść śladem dark marketów i giełd gdzie do póki nie masz potwierdzenia (ewentualnie kilku) środki są zablokowane
  • Odpowiedz
@mendofonix: znam Twój ból. Stabilna w ciul waluta. Byłem rano w robocie, jest luzik, po pracy patrzę, wyparowało 20%. Jak ustawiałem przelew na breadzie to tylko widziałem jak topnieje wartość. Ja pierdykam.
  • Odpowiedz
@mendofonix: „znam się” tyle by wiedzieć, że w biznesie akurat będzie z tym krucho. Wszyscy tu siedzą z chciwości bo wyrysowali kreski i liczą na moon. A jak przychodzi co do czego to drogo, wolno, nieprzewidywalnie.
Tydzień temu szukałem informacji czy ktoś może na mój portfel zwrócić kasę z którego wysłałem i nikt nie był pewien. A kreski każdy rysuje i liczy zyski.
Zanim to ulica zaadoptuje to jeszcze z 10
  • Odpowiedz
chodzi mi o sytuację, w której klient płaci i dzwoni od razu, że zapłacił ;) a ja zamieniam na fiaty ;)


@mendofonix: czemu nie korzystasz z jakiegoś procesora płatności jak np. btcpay? Nie miałbyś takich problemów

The merchant will see the invoice as “paid” when receiving the unconfirmed transaction. The invoice will be “confirmed” after 1 or 6 confirmations (merchant setting). If the first confirmation takes too much time to
  • Odpowiedz
@access_denied: ja to manualnie procesuje, nie dałem klientowi jeszcze nic ;)
ale to ja będę musiał ponieść koszt tych $100 (póki co) w celach wizerunkowych, jak mu powiem, by dopłacał $100 to zacznie mi syf robić w komentarzach :)
  • Odpowiedz
@access_denied: tak jak mówię, zapłacił kartą debetową na coinmama, a coinmama ustala własny fee...
nie mniej jednak wczoraj ktoś dał 3sat i poszło w 30 minut

teraz to jakiś kosmos, patrzę na różne poole w czasie rzeczywistym i potwierdzają masowo transakcje po 20-30sat, poniżej 10 nikt nie schodzi ;/
  • Odpowiedz