Wpis z mikrobloga

@GearBest_Polska: 6/11 zamówiłem OnePlus 6 8/128. Wysyłka była planowana na dziś lub jutro, ale zmartwiony brakiem aktualizacji statusu z "opłacone" na "spakowane" napisałem do supportu, który oznajmił mi, że w tym momencie nie mają produktu na stanie i żebym cierpliwie czekał. "Wysyłamy towar zgodnie z zamówieniem, w którym zostały zapłacone. Po wygenerowaniu zamówienia dokonamy niezbędnych ustaleń w celu kontroli i dostarczenia jakości. To zajmie kilka dni, proszę cierpliwie czekać 15 dni. Przewidywany termin wysyłki na trasie: 26 listopada - 29 listopada. Gdy będzie dostępna, wyślemy ją do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Bardzo dziękuję za zrozumienie i współpracę". Nie interesuje mnie wymiana na inną wersję tego telefonu (wziąłem mat) ani zwrot gotówki, ponieważ i tak miałem w planach kupno tego telefonu.
Jak długo mogę czekać na realizację tego zamówienia? Tak, napisali kiedy wysyłka, ale terminy na GB nie są w pełni wiarygodne i wku#wiłem się srogo... Gość, który zamawiał ten sam model w tym samym czasie ma mieć wysyłkę 18 listopada. Ile naprawdę to wszystko może trwać? Jakiś weteran się wypowie? #gearbest #oneplus6 #priorityline #oneplus
  • 47
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malimalinello: mam to samo Mirku, nawet data zakupu ta sama, chciałem dopłacić do wersji 8gb i nawet nie napisali, że może jej nie być na stanie lol

Anulacja i zakup w banggood...
  • Odpowiedz
  • 0
@malimalinello Sprawa jest oczywiście oczywista. Sklep w trakcie zbierania zamówień nie miał telefonu na stanie magazynowym. W trakcie zamawiania miałeś datę wysyłki. Statystycznie jest to data wzięta z sufitu. Zapewne teraz zastanawiają się skąd kupić brakujący towar. W przypadku Oneplus 6 jest niedogodność, że telefon jest już nieprodukowany. To jest częsta praktyka w Gearbest. Pozostaje czekać i liczyć, że do połowy stycznia 2019 towar zawita w Polsce. Przed świętami raczej nie
  • Odpowiedz
@malimalinello: To widzę, że ładne opóźnienia mają. Ja zmawiałem kilka dni później, dokładnie 11.11 ale wersję mirror black i też odpowiedź żeby czekać do 19-22.11. A miałem brać mi 8 ale wpadła dobra cena na Oneplusa i taki efekt ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jacobi: obstawiam, że dojdzie do końca stycznia. Niby mi się aż tak nie pali, ale meh :/
@Tharazi: no srogie... obawiam się jedynie, że mogą przeciągać ten proces jeszcze przez pewien czas. Do końca listopada mogę poczekać, ale później to już będzie przesada
  • Odpowiedz
@Jacobi: no i to jest konkretna odpowiedź. Zresztą nie ma co się dziwić, że sklep nie ma na stanie towaru i zamawia z magazynów. Policzcie sobie 1.000 sztuk x 1.500 pln to daje 1.5 mln pln za głupie telefony xD
  • Odpowiedz
@ValarStulejaris: za wersję matową 8/128 zapłaciłem 1660 zł. Kilka dni później pojawiła się opcja kupienia wersji lustrzanej 8/128 za stówkę taniej, no ale uważam że cena, którą zapłaciłem i tak jest spoko. Teraz żeby tylko ten telefon wysłali i do mnie dotarł ()
  • Odpowiedz
wersji 8gb i nawet nie napisali, że może jej nie być na stanie lol


@malimalinello: u mnie wskoczyło na "packed" (kupione 6.11) mam nadzieje, że nie fejk bo się wkurzę. Chińczyk obiecał mi na supporcie rzeczywiście że wyślą po 14.11 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz