Wpis z mikrobloga

Hey Mirki, dotarły do mnie słuchawki Awei A920 BL i jest padaka :( nie włączają się, ładowałem ponad 2 godziny, podczas ładowania świeci się czerwona lampka, a jak odłączę od ładowania to się nie włączają :(

Czy możecie polecić jakieś inne douszne słuchawki w dobrej cenie z dobrą jakością dźwięku i bassem?

#aliexpress #chinskiezakupy #sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #awei #gearbest
Kramarz - Hey Mirki, dotarły do mnie słuchawki Awei A920 BL i jest padaka :( nie włąc...

źródło: comment_t3a3gxRiYvdC0KP3ZxV27tsefrGiA7Ps.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kramarz: jak chcesz kupić dobre słuchawki bt to nie szukaj u chińczyka. Szkoda czasu, te które dobrze grają i działają to cenowo wypadają podobnie do tych dostępnych u nas także bez sensu.
  • Odpowiedz
@Achooo_: co XD?
@Kramarz: Meizu EP52 są naprawdę świetne i mają symetryczny pałąk, więc nie wypadają z uszu. Możesz się w sumie cieszyć że te awei ci nie działają, grają znośnie, ale non stop wypada prawa słuchawka przez pilot :D
  • Odpowiedz
@SomeoneFromPoland: Wygl;ada na zbyt skomplikowana i przekombinowana sprawe, i cena troche odstrasza, ale dzieki.
@darvd29: przegladam rozne opcje, i moze i faktycznie te meizu brzmią rozsądnie, ale może na black friday bedzie jakaś niższa cena? nie wiem czy chce wydawać taka kwote na słuchawki które bede głownie używał do spacerów, eweltualnie truchtów, i faktycznie sprawdziłem teraz te awei, i fuck me... wypadają z preawej aż (nie)miło podczas truchtu :/
  • Odpowiedz
@Kramarz: sam mam te awei właśnie do biegania więc wiem o czym mowa, pomaga troszkę ta żabka jak się nią przypnie kabel po drugiej stronie, ale i tak wypada. Meizu to jest full wypas aptx, na ali były 11.11 za 29$, teraz są za 33.


Xiaomi są tylko trochę tańsze, za 24 usd.


Ogólnie jak chcesz to możesz polować na okazję, ale czy warto czatować dla kilku dolarów zniżki? Jak widzisz
  • Odpowiedz