Wpis z mikrobloga

@ReinmarKrakau: słuchaj, ja się nauczyłem coś spawac, jak zrobiłem ogrodzenie dla psa. Pogadałem z kuzynem, żeby mnie trochę poduczył i po godzinie nauki ruszyłem z projektem łóżka. Spawarkę pożyczyłem od sąsiada. Pospawalem łóżko, później ramę na stolik i stół, regały i standy. Uczyłem się na robocie. Wszystko wyszło ok, spawy tak mocne ze możesz po każdym moim projekcie skakać i nie rozleci się. Wystarczy chcieć;)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: eeee, nie obrażaj, pisałem wyzej, ze się uczę. To faktycznie #!$%@?, ale druga strona wyszła ładniej. Do tego to czarny mat, widać tylko przy prosto padającym świetle, mi to nie przeszkadza, ale wiem nad czym muszę popracowałabym.
  • Odpowiedz
@wypokk: piętro domu, poniżej mieszkaja teściowie, wiec nie do końca tak kolorowo. Nie widzę się w mieście w mieszkaniu, mam duży ogród w którym uprawiam warzywa, mamy sad owocowy z przeróżnymi cudami. Myśle o założeniu małej winnicy. Wsi spokojna, wsi wesoła.
  • Odpowiedz
w takim stylu urządziliśmy salon, do tego wyspawalem nogi do stołu, stolika kawowego i zrobiłem stolik na vinyle, który już kiedyś wrzucałem.

źródło: embed.jpg


@CyganskiKsiaze: te albumy Podsiadły i The Dumplings to z jakiejś serii? bo wyglądają jak z jednego kompletu ( ͡° ͜ʖ ͡°) meble zrobione kapitalnie, zazdroszczę talentu!
  • Odpowiedz
@CyganskiKsiaze: mistrzu ta rama do stolika, to łączyłeś to poprzeczką czy takie zwykłe dwie "nogi"?

mam w planie budowę biurka, mam blat dosyć duży 140x92 i myślałem właśnie o nogach w kształcie prostokontów/trapezów, nie zwykłe nogi okrągłe tylko własnie taki profil. jak to u Ciebie działa? chwieje się, coś się dzieje czy wszystko gra? i chyba myślę, że dobrze byłoby dać jakieś łączenie w poprzek żeby się środek nie wygiął
  • Odpowiedz