Wpis z mikrobloga

Mircy, ile wołać za amigę 600 + zasilacz? Miałem plany zrobienia kolekcji retro komputerów, ale od dłuższego czasu mi leży goła amiga z zasilaczem i w sumie nie mam czasu się tym zająć, a szkoda, żeby leżała. Po podłączeniu do tv włącza się ekran startowy, ale nie mam ani dyskietek z grami, ani joysticków czy myszki, żeby dalej sprawdzić. Mam do niej tylko oryginalny zasilacz. Czy jest na sali jakiś ekspert?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #starekomputery #commodore #amiga, trochę #staregry i może #retrogaming
  • 17
  • Odpowiedz
Kwestia czy chcesz sprzedać, czy wystawić i czekać na nie wiadomo co.
Ceny nakręcone prze handlowców są tak odrealnione i astronomiczne że głowa mała.
Jak wejdziesz na aledrogo to zobacz sobie. Kwestia, że w tych cenach wszystko stoi, a jak chcesz za 100 jak pisał kolega wyżej to zleci się grono sępów i jutro znajdziesz swój komputer na allegro za 400zł. Jak w dobrym stanie np z pudłem to możesz 400 wołać,
  • Odpowiedz
@mulan84: Ok, dzięki, w takim razie szkoda fatygi teraz, lepiej poczekać jeszcze z 5-10 lat, jak faktycznie będzie warta coś więcej, albo przetrzymać, żeby pokazać następnemu pokoleniu "jak to się kurrrrła synek kiedyś grało"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rastafarian0010: Wiesz z tym może być różnie, sam osobiście kupiłem super zestaw z 5lat temu Amiga 1200 z hdd, myszki, joystiki w pudełkach gry itp, no bajer za...........300zł. Dziś patrząc po tych świrach z allegro taki zestaw koło 1500 jest wart. Natomiast ja to kupiłem ze względu na sentyment. Nawet jeśli taki trend się utrzyma to fajnie, natomiast jak zacznie spadać w końcu ja płakał nie będę bo to moje wspomnienia
  • Odpowiedz
@jield: Kwestia żeby tylko kondensatory syfu na płycie nie narobiły bo te lubią się już wylewać (po tylu latach jest to też nic niezwykłego), jak nad tym zapanuje nie widzę problemu z odpaleniem z 10lat
  • Odpowiedz
, lepiej poczekać jeszcze z 5-10 lat, jak faktycznie będzie warta coś więcej


@rastafarian0010: Nie ma to jak trzymać 10 lat towar którego wartość mooooże max skoczy o 15% a po drodze wylane kondensatory i przepalone bezpieczniki XD
  • Odpowiedz