Wpis z mikrobloga

Buduje kurs który pokaże jak zbudować framework testowy w oparciu o Selenium WebDriver. Chcę dać Wam bardzo dużo wartości dlatego proszę Was o uzupełnienie ankiety. Będę za to bardzo wdzięczny, a w przyszłości odpłacę się super kursem który pomoże Wam osiągnąć Wasze zawodowe cele. Zakładam też tag #kursselenium zapraszam do obserwowania.

Ankieta:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZwQc7x7cBW8DY_CpzSwJYfiYeF_0T8ucAYPBBcg9mXaeKlA/viewform?vc=0&c=0&w=1&usp=mail_form_link

#testowanie #testowanieoprogramowania #selenium #programowanie #kursselenium
  • 24
  • Odpowiedz
@diarrhoea: dzielenie wiedzą? Ta ankieta to risercz marketingowy za ile taki kurs można opchnac, a nie dzielenie się wiedzą. Oczywiście można pobierać opłaty za uczenie kogoś, ale ewidentnie widać, że tutaj OP jeszcze nie wie co ma w kursie być, czego kursanci oczekują, a nawet za ile mógłby to „jeszcze-nic-bo-dopiero-zrobie” sprzedać.

@geralt0001: Masz ty RiGCz? Że już nie wspomnę, po co budować framework na bazie selenium? Mało tego już jest?
  • Odpowiedz
@asunez: Cześć, tak, będę chciał za to pieniądze. Nie widzę w tym nic złego ponieważ wiedza którą dostarczę pozwoli Wam zarobić dzięki temu jeszcze więcej. Co do pytań, tak chcę zapytać swoich przyszłych klientów jakiej wiedzy potrzebują aby dać im jeszcze więcej wiedzy, być może o czymś istotnym nie pomyślałem. Jestem pewny że uda mi się rozwiać Wasze wątpliwości. Na początek zapraszam na mojego Linkedina, jest w ankiecie pokaże Wam to
  • Odpowiedz
@geralt0001: Troche z dupy ta ankieta. Jesli ktos nie ogarnia selenium to skad ma wiedziec, co ma byc w kursie.

A zapłacisz już dzisiaj, bo właśnie nad czymś takim pracuję?

to juz w ogole XD
tak btw. nie myslales o jakims innym kursie? Jakis robot framework, testowanie i automatyzacja API, czy cos? Kursow selenium jest juz od #!$%@? zarowno darmowych jak i platnych. Z fartem
  • Odpowiedz
@asunez: @asunez: Nie odpowiedziałem na pytanie co do frameworku, nie będziemy tutaj budować kolejnego Selenide. Będziemy budować framework ściśle związany z domeną biznesową produktu nad którym pracujemy aby łatwiej go utrzymywać, móc uruchamiać na różnych środowiskach, CI, dostarczać czytelne raporty itd. Wszystko opakowane jako jeden produkt z moim mentorskim wsparciem Jeżeli pytasz a pracujesz jako tester obiecuje Ci że skończysz kurs zadowolony z efektu.
  • Odpowiedz
@geralt0001: @asunez: dobry framework to podstawa, choć trochę ich już istnieje na rynku. My stworzyliśmy swój, bo jednak brakowało nam paru ficzerów:

http://kakunin.io

Mamy selenium (+ protractor, ale bez obawy, nie trzeba w nim grzebać ;) ) oraz pisanie historyjek w Gherkinie. Każdy tester daje radę go używać.
  • Odpowiedz
  • 1
@geralt0001 już ja znam te wasze zajebiste frameworki. A później juniorzy przychodzą z wiedzą obrocona do góry nogami, piszesz jak gość naganiający leszczy którzy na fali popularności zawodu szukają ratunku w takich kursach
  • Odpowiedz
@geralt0001: moje przemyślenia - usuń tą ankiete, przestań naganiać leszczy i wróć z planem skoro uważasz, że jesteś na takim poziomie by uczyć budować frameworki. Bo skoro chcesz prowadzić kurs budowania frameworka musisz już mieć jakiś plan. Jak komuś coś z tego się spodoba i uzna, że nie jest to kolejny gniot z udemy to może 'poda Ci emaila' by 'jakoś się dogadać' jak to ująłeś w ankiecie skierowanej nie wiadomo
  • Odpowiedz
Będziemy budować framework ściśle związany z domeną biznesową produktu nad którym pracujemy aby łatwiej go utrzymywać, móc uruchamiać na różnych środowiskach, CI, dostarczać czytelne raporty itd.


To się zareklamowałeś:D Jeśli w kursie będzie podobne lanie wody, to współczuję jeleniom, którzy za to zapłacą.
  • Odpowiedz
@Fristo: Znalazłem post gościa - to nie jest jego własna inicjatywa a naganianie leszczy na kontakt do CodersLab, gdzie prowadzą jakieś pierdoszkolenia
  • Odpowiedz