Wpis z mikrobloga

Polscy Narodowcy niczym nie różnią się od faszystów z lat 30-tych zeszłego wieku. Czy wy serio tego nie widzicie? Mają zacząć wybijać szyby w żydowskich sklepach? A może jak odpalą krematoria się obudzicie? A może tak jak niemieccy obywatele będziecie potem mówić "ja nie chciałem by ktoś ginął, tylko o ekonomiczny aspekt mi chodziło". Niczym się nie różnicie od ludzi co przyzwolili na mordy na milionach - NICZYM!!! Kult mordu, nienawiści dla jakiejkolwiek inności, trzymania za mordę i to wszystko pod krzyżem z Chrystusem.

Marsz został rozwiązany dopiero, gdy dotarł na Rynek, ale organizatorzy nie zamierzali się temu podporządkować.
Międlar stwierdził: – Mam ich głęboko w d...

Drodzy Polacy, nasze ulice i nasze kamienice zadrżały od naszego potężnego patriotycznego głosu, od naszych haseł pozbawionych kompromisu. (…) My wiemy, że nie ma polskiej tożsamości bez Lwowa i bez Wilna - przemawiał Międlar. Chcieli nam zakleić usta, żebyśmy nie mogli mówić. Dobrze, że dotarliśmy na rynek, a ten ustępujący Żyd z jarmułką robił wszystko, żebyśmy nie dotarli. Nie pozwolimy, aby język hebrajski mówił, co mamy robić w naszej ojczyźnie. Polska musi być katolicka, chrześcijańska - mówił Rybak.
#bekazkatoli #neuropa #bekaznarodowcow #zalesie #polska #wroclaw #marszniepodleglosci #polityka
lakukaracza - Polscy Narodowcy niczym nie różnią się od faszystów z lat 30-tych zeszł...

źródło: comment_xBQuRbftsL7KbzDYg1vGnjOFm2C3hGSj.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Nie uciekaj w definicje, nazizm i faszyzm prowadzi do tego samego.


@lakukaracza_: zlewanie pojęć też jest bez sensu
To w takim razie trzeba by dorzucić komunizm i socjalizm, wszak one też prowadzą do tego samego - do krzywdy ludzkiej
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Brawo i to jest właśnie przejaw patriotyzmu! Żaden element, który choć w promilu promuje ksenofobię, wyższość jednego narodu na drugim i antyeuropejskość nie może być nazwany polskim patriotą. A co najwyżej NARODOWYM TROGLODYTĄ.
  • Odpowiedz