Wpis z mikrobloga

  • 0
@Czerwonykaktus no najpierw jest napisane że jednak tak i patrząc na to że faszyzm i nazizm współpracował razem jestem jednak ku temu że to ja mogę mieć rację. Bo na Wikipedii o wszystkim można dyskutować więc ten dopisek jest zbędny.

@Strzelec_Kurpiowski rozpisałeś się tyle a nie zmienia to nic bo nadal osoba z poglądami nacjonalistycznymi urodzona po stronie ZSRR nie różniła by się od tej urodzonej po stronie Ukrainy czy
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: nazizm i komunizm też współpracował przy wojnie z Polską i co? nie ośmieszaj się. To, że dwóch dyktatorów razem coś zrobiło to nie znaczy, że byli sobie równi ideologicznie. Edit. Przepraszam, nie dyktatorów, wodzów. Nie zapominajmy, kto ich wybrał.
  • Odpowiedz
rozpisałeś się tyle a nie zmienia to nic bo nadal osoba z poglądami nacjonalistycznymi urodzona po stronie ZSRR nie różniła by się od tej urodzonej po stronie Ukrainy czy Polski.


Roznilaby się tym, że osoba mająca poglądy nacjonalistyczne w ZSRR zostałaby zabita przez lewicowe władze.

Na szczęście aktualne ideologiczne poglądy lewicowe nie mają nic wspólnego z ustrojem panującym w ZSRR.


@JAI2L9LAD: tak samo jak aktualne poglądy nacjonalistyczne nie mają nic
  • Odpowiedz