Wpis z mikrobloga

W Fifie 19 paki nie dla mnie: nie gram LW bo nie mam dość ani czasu ani umiejętności, nie gram na poważnie SB bo bot gra tak że rozgrywka nie sprawia frajdy, za DR wybieram zawsze coinsy, a paki za MM i SBC ligowe są w tym roku bardzo słabe. Dlatego bez wahania zdecydowałem się na radykalne rozwiązanie: zawalę sobie listę nieprzypisanych overallami. Kupiłem kilkaset kart w śmiesznej cenie. Teraz nie mogę też zrobić żadnej karty Fut Swap, ani kupić kontraktu czy stylu gry :D Pamiętam jednak ceny overalli 83 i 84 w Fifie 18 podczas odpowiednich eventów i myśl ta osłodzi mi 2 miesiące czekania. Rozgrywać mecze mogę (bo mam zgromadzone dość kontraktów), kupować nowych zawodników i wysyłać do klubu mogę. Czekam na powtarzalne SBC o wymiennego IF-a albo karty futmasowe. Mój mokry sen to SBC o ikonę baby, rok temu wtedy overalle 83-84 miały przepiękne ceny. SBC o ikonę baby musi wlecieć prędzej czy później, najwcześniej imo może się pojawić podczas Futmas. Byłoby jednak imo niepowtarzalne. A pack opening zgromadzonych pak może wleci na TOTY. Ciekaw jestem jak ten mój eksperyment/inwestycja wpłyną na moją chęć grania. Pozdro i z fartem mircy

#fut #fut19
  • 2
  • Odpowiedz
@Veyn trochę za wcześnie na SBC o baby ikonę. W 18 było dosyć późno. Czekaj po prostu na dobrą drużynę tygodnia wtedy Ea da SBC o ifa i na pewno zarobisz
  • Odpowiedz
@Veyn W 18stce sbc o baby ikonę były w połowie marca, chyba 15 dokładnie, więc sobie jeszcze poczekasz o ile EA w ogóle wyda takie sbc.
Może być tak że skoro ludzie zarabiają więcej niż rok temu za samo granie to EA takiego sbc nie wyda w ogóle, zobaczymy.
Sam jestem ciekaw jaki pomysł na Futmas będzie miało EA, ale to dopiero za miesiąc z małym hakiem.
  • Odpowiedz