Wpis z mikrobloga

Zestaw Internetu Domowego 300 z sieci Plus - Bezprzewodowy LTE
Niestety, są w Polsce jeszcze takie miejsca gdzie o internecie kablowym nie ma mowy lub pamięta on czasy 2000 roku - zarówno infrastruktura, jak i oferowane prędkości oraz ceny. Jednak jest na to rozwiązanie, przynajmniej częściowe - internet bezprzewodowy. Satelitarny jest drogi, a więc zostaje nam LTE. Operatorzy obiecują wiele, ale jak jest w praktyce?

Jeden z naszych redaktorów wraz ze zmianą miejsca zamieszkania znalazł się w opisanej sytuacji. Chcąc nie chcąc zaczął więc testować oferty na internet LTE. Na pierwszy wariant wzięta została propozycja od Plusa czyli "Internet Domowy 300". Jak on wypadł? Cóż, w dużym skrócie do deklaracji jest daleko, a internet ma swoje mankamenty. Nie jest jednak źle, zwłaszcza gdy ktoś nie ma alternatyw. Więcej szczegółów, opisów i testów znajdziecie u nas na portalu:
https://www.purepc.pl/sprzet_sieciowy/zestaw_internetu_domowego_300_z_sieci_plus_bezprzewodowy_lte

#purepc #plus #pcmasterrace #komputery #internet #lte
źródło: comment_t6LqsfJ0f5p3NeZGzlaRzx4NWo9TJneI.jpg
  • 7
@PurePC_pl: Diluj z tym że u mnie jest w mieście dostawca oferujący szybki net, ba nawet kilku ( choć taka netia to niby oferuje a łącze tragedia ) A i tak taniej mi wychodzi LTE licząc łącze / cena. Jednak oferty dla klientów indywidualnych moim zdaniem skreślają te technologie - srogie limity GB praktycznie niszczą wszystko.
@PurePC_pl: No i zabawa z samym lte jest dość droga jeżeli chodzi o sprzęt, anteny. Raz działa super, ale robią serwis btsa i nagle masz jakieś 2 mega prędkość itd. Tak czy siak super opcja szczególnie jak masz pakiet jak ja że nie tylko lte ale każdy sygnał odbierzesz. Net w środku lasu? Nie ma problemu, może nie tak szybki żeby oglądać filmy w 4k ale na wykop i mejle styknie
@PurePC_pl: A nie lepiej było brać T-mobile gdzie jest prawdziwe bez limitu xD? Bardziej wyczuwam tutaj artykuł sponsorowany niż "Redaktor przeprowadził się i och damy artykuł za darmo"
@Pathfinder007: ???
- Redaktor się przeprowadza.
- Jest potrzeba nowego internetu.
- Odezwał się do Plusa.
- Powstał tekst we współpracy z operatorem.
- Uczciwie zostało zaznaczone, że nie jest to Internet Domowy 300 nabyty na własną rękę, tylko pozyskany w ramach akcji partnerskiej zamiast lecieć z Mireczkami i czytelnikami w kulki.

Gdzie tu problem? () W tekście jest o tym wyraźnie mowa

Przechodząc do podsumowania, chciałem
@PurePC_pl:
- Uczciwie zostało zaznaczone, że nie jest to Internet Domowy 300 nabyty na własną rękę, tylko pozyskany w ramach akcji partnerskiej zamiast lecieć z Mireczkami i czytelnikami w kulki.

Szkoda, że nie napisaliście tego na mirko przy linkowaniu.