Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niestety, kolejna rada normików pod tytułem "wystarczy założyć tindera i możesz ruchać" zostaje w moim przypadku obalona. Postanowiłem zrobić eksperyment społeczny. Założyłem tindera ze swoim ryjem 4/10 i ryjem gościa 8/10. W pierwszym przypadku pisałem jak najlepiej i najciekawiej umiałem, a na koncie chada zachowywałem się lekceważąco i odpisywałem zdawkowo. Jako ja nie udało mi się umówić z żadną dziewczyną. A jako chad? Możecie się domyślić... Próbowałem już chyba 5 takich rad normictwa i zawsze to samo, a przez ciągłe niepowodzenia czuję się coraz gorzej.

#przegryw #tfnogf #tinder #eksperymentspoleczny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 16
Mr. Wrong: Tinder dokładnie tym się charakteryzuje. Nieważne kim jesteś, czy agresywnym zwyrolem czy inteligentym człowiekiem na poziomie. Liczy się tylko jedno: ryj i ogólna prezencja. Jak masz poniżej 6/10 to nie masz szans, bo w tej apce ogląda się zdjęcie, sekunda decyzji i leci w lewo lub prawo. Niczym innym nie zaimponujesz, ale nie przejmuj się, tinder jest wynalazkiem tylko dla wybranych jeśli chodzi o niebieskich ( ͡º ͜
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro założyłeś konto, żeby tylko "poruchać", to co się dziwisz? Dziewczyny, które chętnie poszłyby do łóżka z każdym super facetem nie potrzebują do tego inteligentnej osoby, tylko takiej, która będzie super wyglądać. ;) Założyłeś konto na tinderze i się dziwisz, że dla nich ważny jest tylko wygląd. xD
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest przecież miarodajny test tego, kim jesteś, więc serio dziwi mnie, że się tym przejmujesz. Wątpię, by takie, które swędzi, interesowały jakieś inne twoje cechy, niż wygląd modela, którego, jak sam piszesz, nie posiadasz, albo ewentualnie masz niskie poczucie wartości.

Jak chcesz coś innego, albo więcej, to może jakaś sympatia albo inny portal?
@Bohaterkatragiczna: kobiety wybierają takie osoby które maja wysokie poczucie pewności siebie, a pewność siebie to nic innego niż czucie się lepszym od innych. To widać na wyrazie twarzy, bo tak naprawdę każdy jest przystojny na swój sposób, potem dochodzi status społeczny i majątek.