Wpis z mikrobloga

@Baitka: jest to prawda. Istnieje coś takiego jak idealny wzrost. Jak dla mnie to 186 - 190cm, z czego najlepiej tak pomiędzy. Z takim wzrostem choćbyś ukrył się w chińskim zakonie mnichów eunuchów siaolin to nie ma bata, i tak dostaniesz dziewczynę.

Dobra, trochę przyśmieszkowałem, ale serio uważam tak, że jeśli się ma między 186 a 190cm to miałeś/masz/będziesz miał dziewczynę

@Baitka: ja mówię o takiej prawdziwej miłości, a nie jakimś ruchaniu instagramowych div.
Jasne, że taki Travers Beynon ma lasek pełno przez to, że jest bogaty, ale ani on żadnej nie kocha ani żadna jego.
Tylko chodzi o hajs.

Podsumowując:
prawdziwa miłość: wzrost > hajs
jakieś bezsensowne walenie konia cipą: hajs > wzrost

:)
@trevoz: gowno prawda.
Piszesz o wzroscie jakby niewiadomo jakim atutem byl. Sam wzrost to za malo, zeby rozkochac w sobie dziewczyny - stanowczo za malo. Jak juz tak sie rozwodzisz nad prawdziwa miloscia, to imo morda >>> wzrost i to tez przy zalozeniu, ze mowimy o zwiazkach <21, bo pozniej kobiety zaczynaja dostrzegac sile pieniadza i ladna buzka i 190 nie wystarczy, gdy na horyzoncie pojawi sie stateczny bogacz. Milosc... ty
@Eugeniusz_Zua: Nie da sie podwazyc. Jak facet odbiega uroda czy wzrostem od standardow, to zadne poeniadze nie sprawia, ze bedzie mial powodzenie. Nie mam na mysli tego, ze nie bedzie ruchal. Chodzi mi o to, ze bedzie przez KAZDA kobiete traktowany dokladnie w ten sam sposob, czyli jak chodzacy portfel. Tylko ktos bezwstydny albo ktos kto nie ma za grosz empatii nie bedzie tym zdegustowany. Taki mechaniczny seks z laska ktora
@Eugeniusz_Zua: Sporo normikow na wykopie radzi takim osobom, zeby korzystali z prostytutek. Prostytutka tez jest kobieta i nawet jesli do pewnych spraw podchodzi mechanicznie, to natury nie oszuka Smiem twierdzic, ze seks chada z prostytutka moze byc bardzo zblizony do onsu z dziewczyna, ktora ewidentnie na ciebie leci - po drugiej stronie seks z ta sama prostytutka tego biednego przegrywa, czyli absolutnie mechaniczny seks z pustka w oczach. Nawet zwykla dzi*wka
Smiem twierdzic, ze seks chada z prostytutka moze byc bardzo zblizony do onsu z dziewczyna, ktora ewidentnie na ciebie lec


@Baitka: Mam znajomych co chodzili na divy w ramach urozmaicenia, bez problemu podrywali rowniez loszki na ons w klubach i bardzo sobie chwalili chodzenie na dziwki. Z ich opowiesci to tak wlasnie wygladalo bardziej jak pojscie na ons, jednego z nich raz jedna diva po seksie nawet juz poza czasem zatrzymala
@Eugeniusz_Zua: heh wiesz co mnie najbardziej cieszy? Ze bylem po dwoch stronach barykady, przegryw i high tier normie. Nie chce tutaj moich osobistych spraw wywlekac ale to bardzo otwiera oczy, jak diametralnie rozne moze byc traktowanie dokladnie tej samej osoby, tylko ze wzgledu na aparycje.
@Baitka: sam dobrze wiem jak zmieniło się postrzeganie mnie wśród najbliższych mi osób tylko dlatego, ze w stosunkowo krótkim czasie przeskoczyłem z najniższej krajowej do dobrych zarobków. To tez mocno otwiera oczy