Wpis z mikrobloga

#vape #epapierosy #ijust3

Witam, ostatnio kupiłem sobie Ijusta3. Na początku było super, smak, zapach liquidu wszystko super. Vapowałem z przyjemnością, po kilku dniach fajka zaczęła mi bulgotać, stracił smak dymek i gościu w vape shopie powiedział że grzałka była do wyrzucenia, typ w vape shopie powiedział mi że te fabryczne z natury są słabe, zamontowałem sobie w domu nową kupioną (napis na grzałce 40-90W, 0,15 Oma). Od momentu gdy nowa grzałka jest w epapierosie praktycznie nie czuje smaku liquidu, czuje tylko lekki zapach... nie spalenizny ale takiego typowego kapcia(bardzo lekko go czuć) Wiecie jak temu zaradzić?
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skepta123: wystarczy że będziesz kasował poprzednie wpisy i wrzucał kolejne. Dzięki temu każdy normalny człowiek, który subskrybuje tag zostanie zaspamowany Twoim problemem. Niepotrzebnie Ci poprzednio odpowiadałem, bo jesteś spamerem.
  • Odpowiedz
@TheInquisitive4Ever: nie robię sam liquidów. Czuć woń smaku ale tylko odrobinę, znajomy który ma również ijusta3, i ten sam liquid wyczuwa bardzo dobrze smak. U mnie jest dziwna woń pomieszanego dymu z liquidem. Praktycznie bez smakowe.
  • Odpowiedz