Wpis z mikrobloga

Trollnościowcy sądzą, że państwach nordyckich nie ma państwa socjalnego. Nie ma welfare state. Nie ma wysokich podatków. Twórzmy własną wersję historii pod swoją tezę, bo przecież każdy socjalizm to czystki etniczne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kocham to wyparcie.
A na brak argumentów standardowo - blokada
https://www.wykop.pl/wpis/36546795/czemu-wsrod-postulatow-socjalistow-nie-ma-obnizeni/
#neuropa #bekazprawakow #bekazlibertarian #antykapitalizm
lewackie_japko - Trollnościowcy sądzą, że państwach nordyckich nie ma państwa socjaln...

źródło: comment_8IWa9ujRVk3gLzlV5ne2un4VSSragce6.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
jaka zmiana narracji?


@tallman:
knypie, ty miałeś mi udowodnić, że jakiś czas temu zrezygnowano z 3 drogi (zwanej demokratycznym socjalizmem), przy okazji miałeś też udowodnić, że każdy socjalizm (w tym demokratyczny) kończy się totalitaryzmem, a sam mi przyznajesz rację, że ten system świeci triumfy. Teraz sobie gdybasz, że gdyby nie 3 droga, to byłaby tam druga Japonia. xD
no to sobie gdybaj dalej
  • Odpowiedz
@lewackie_japko: ty jesteś naprawdę taki głupi czy tylko udajesz? czytaj ze zrozumieniem. Nigdy nie napisałem ze zrezygnowano z 3 drogi tylko, że zrezygnowano z radykalniejszych zmian w kierunku socjalizmu. Czy twoim zdaniem w Szwecji mamy demokratyczny socjalizm? Z tego co wiem to środki produkcji nadal znajdują się tam w rękach prywatnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla ciebie triumfem jest ciągłe spadanie w dół w pkb
  • Odpowiedz